Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Як британці ставляться до українців: результати досліджень

вакансії для українців

Програма HOME FOR UKRAINE діє понад рік, й за цей час до Британії приїхало понад 100 000 українців.

Як в них складалися відносини з британцями? Яке ставлення до українців зараз? Й чи є комфортна атмосфера у Британії для українців, які збираються взяти участь у благодійних програмах чи переїхати до країни за робочою візою?

Розбираємо всі ці питання з врахуванням результатом опитування організації More in Common.

 

Ставлення до біженців

 

За програмою HOME FOR UKRAINE українські біженці мали б знайти особу – спонсора, який прихистить їх на мінімальний термін 6 місяців.

На початку програми спонсорами могли бути громадяни чи резиденти Британії. Й опитування показало, що 8 осіб із 10, які виступили спонсорами для українців, готові зробити це знову.

Ці особи відмітили взаємодію з українцями, як позитивний, й вважають, що Великобританія повинна й надали допомагати українцям.

3% британців, які приймали українців, зазначили, що не хотіли б повторити цей досвід знову.

 

Оцінка програм для біженців

 

Окрім HOME FOR UKRAINE в Британії запустили ще дві програми на підтримку українців: FAMILY SCHEME та програма продовження перебування українців у Британії.

FAMILY SCHEME спрямована на возз’єднання родин. Й взяти в ній участь можуть всі, в кого близькі родичі вже є резидентами Британії

ПРОГРАМА подовження перебування українців у Британії – це підтримка як біженців, так й громадян України, які прибули до Туманного Альбіону ще до початку війни.

Згідно з опитуванням More in Common, 68% британців пишаються тим фактом, що їхня країна надала доволі потужну підтримку Україні, а ось 17% вважають такі дії уряду неправильними.

 

Подальша підтримка

 

Результати дослідження також показали, що британці – толерантна нація. Вони готові надавати підтримку не лише українцям, а й іншим народам, які втікають від війни. Наприклад, афганцям.

7 з 10 опитаних зазначили, що готові допомагати біженцям й надалі, й розуміють всю глибину проблем, з якими вони зіштовхнулися.

 

Наші висновки

 

Результати соціального дослідження організації More in common свідчать про позитивне ставлення британців до України.

А це означає, що саме в цій країні зараз комфортно перебувати та розвивати своє життя.

На нашу думку, найважливіший крок – це пошук роботи. Й наш сайт точно в цьому допоможе. У нас вакансії від перевірених компаній.

А другий крок – це пошук та оренда житла. Про всі нюанси розповіли в цій статті.

Читайте наші нові статті та підписуйтесь на нас у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

Будемо раді кожному!

 

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія