Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Про нас

Truework.info — це портал для зручного та безпечного пошуку офіційного працевлаштування за кордоном.

Якщо ви шукаєте роботу за межами України, на нашому ресурсі ви знайдете найрізноманітніші варіанти заробітку відповідно до вашого запиту.
Розміщуючи резюме на нашому сайті, ви покладаєтеся на професійну команду, яка розуміється на усіх аспектах працевлаштування та трудової міграції.

Наші фахівці відібрали пропозиції виключно від надійних працедавців і посередників. Перед публікацією всі вакансії проходять ретельну перевірку.

Нам відомо, які труднощі виникають у процесі пошуку роботи за кордоном. Саме тому ми передбачили ряд додаткових послуг для вашої зручності:

  • Допомогу з відкриттям візи будь-якого типу;
  • Публікацію інформації про перевізників та найзручніші маршрути;
  • Рекомендації щодо закордонних навчальних закладів та курсів;
  • Допомогу з пошуком житла за місцем роботи;
  • Юридичні консультації всіх видів задля вашої підтримки see.

Truework.info покликаний зробити комунікацію між роботодавцями та шукачами роботи легкою та продуктивною. Бажаємо успіхів! 

Також слідкуйте за новинами в соціальних мережах: facebook.com та перелік інших вакансій тисни тут.

Надійність

Ми ретельно обираємо пропозиції працевлаштування та пропонуємо Вам лише надійні варіанти від наших постійних партнерів та роботодавців, з якими успішно ведемо справи вже не один рік.

Широкий вибір

Серед наших пропозицій ви зможете обрати найкращий тип зайнятості для себе враховуючи навіть такі критерії, як надання житла, страхування, доїзду до місця роботи, чи можливості виїхати разом зі своєю сім'єю.

Швидкість

Наша робота повністю автоматизована та відлагоджена. Після подачі заявки на вакансію наш менеджер сам зателефонує до вас для уточнення деталей та консультацій в подальших кроках.

Додаткові послуги

Ми з радістю допоможемо вам не лише з пошуком роботи, а й з оформленням усіх необхідних документів, відкриттям візи та вирішенням питання трансферу чи пошуком хорошого житла.

Замовити дзвінок

Якщо у вас є додаткові питання - заповніть форму нижче та наш менеджер надасть вам вичерпну відповідь на тему, що Вас цікавить.    Наші партнери: