Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

У Варшаві відкриють безкоштовний медичний центр для українців

робота для українців

Відкриття безкоштовного медичного центру для українських біженців в столиці Польщі – Варшаві, є важливим кроком у забезпеченні медичної допомоги цій вразливій групі.

Цей центр, який є пілотним проєктом, розроблений Військово-медичним інститутом та медиками Збройних сил Королівства Йорданія, має на меті визначити потреби українських біженців у медичній допомозі в Польщі.

 

Особливості нового медичного центру

 

Центр надає безкоштовні медичні послуги тим українським громадянам, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року. Це також стосується чоловіків або дружин громадян України, українців з картою поляка та найближчих родичів громадян України з картою поляка. Українські біженці мають можливість отримати консультацію від лікарів різних спеціальностей, таких як педіатр, терапевт, гінеколог, хірург, а також психологічну підтримку.

У центрі також забезпечуються лабораторна та візуалізаційна діагностика, а також щеплення для дорослих та дітей. Окрім надання медичних послуг, фахівці центру також акцентують увагу на профілактичних заходах для біженців, сприяючи їхньому загальному здоров’ю.

 

Як записатися на візит до центру

 

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном 261 817 852 або безпосередньо у Центрі медичної допомоги біженцям, який розташований за адресою: ul. Szaserów 128, Warszawa. Тут працюють з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 14:00.

Також варто відзначити, що медичне страхування для іноземців за кордоном є гарантом отримання медичної допомоги. Страхова компанія, яка працює на базі центру, допомагає забезпечити гарантований доступ до медичних послуг. Зробити цей крок рекомендується всім українським біженцям. Це забезпечить їм організаційну підтримку та відшкодування витрат на медичні послуги. Крім того, україномовні консультанти будуть доступні для зв’язку та розв’язання медичних питань, що виникають.

 

Чому відкриття подібного центру – це важливо

 

Разом із відкриттям центру медичної допомоги в Варшаві, планується створення подібних центрів і в інших містах Польщі. Це дозволить забезпечити більш широкий доступ українських біженців до необхідних медичних послуг та підтримки.

Медичний центр для українських біженців в Польщі є важливим кроком у забезпеченні їхнього здоров’я та благополуччя в новій країні. Це свідчить про готовність та відповідальність польської влади та медичної спільноти підтримувати та допомагати переселенцям з України. Запровадження подібних ініціатив демонструє гуманітарний підхід та відкритість Польщі до прийому та допомоги українським біженцям в їхній складній життєвій ситуації.

Якщо у вашому місті поки немає безкоштовних центрів допомоги, тоді можна звернутися до місцевих лікарень та укласти декларацію із лікарем. Як це зробити, розповіли в цій статті.

Більше інформації про життя за кордоном отримуйте у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія