Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Європа закриває кордони через коронавірус

Епіцентр коронавірусу змістився з Китаю до Європи. Через це багато країн обмежили пересування як своїх громадян так і іноземців.

 

Українці можуть їхати в Польщу. Коронавірус не перешкода

Поляки першими встановили додатковий санітарний контроль на наземних кордонах з Україною та іншими країнами Шенгену. Польські прикордонники просять заповнити форму та вимірюють температуру під час перетину.

Форми для перетину кордону знайдете за посиланням ⬇⬇⬇:

Коли ознак захворювання нема, без проблем пропускають далі. Єдиний нюанс: водій транспортного засобу мусить чекати огляду усіх пасажирів, тому, якщо раптом у когось із великого автобусу виміряють підвищену температуру – чекати огляду цього одного пасажира доведеться усім.

Якщо ви плануєте подорож через Польщу, врахуйте, що перевірка може зайняти додаткову годину-дві.

Що відбувається на кордоні з Польщею

Коронавірус впливає на умови працевлаштування в Польщі

Польський уряд оголосив стан епідеміологічної загрози, це правда. Але для країни це попереджувальний засіб, щоб зупинити масове поширення хвороби.

Масові шоу та зібрання заборонені. Але на роботу та працевлаштування це не впливає. Якщо ви плануєте їхати на роботу в Польщу, вірус ніяк не впливає на ваше працевлаштування.

Єдине АЛЕ: якщо ви плануєте працювати на фабриці чи заводі, обов’язково уточніть у роботодавця чи використовує він матеріали чи будь-яку іншу продукцію з країн «зони ризику». Якщо ні, то хвилюватись вам точно нема про що.

 

Якщо ви ще не знайшли роботу, ДИВІТЬСЯ: ПЕРЕВІРЕНІ ВАКАНСІЇ В ПОЛЬЩІ 2020

 

Коронавірус призупинив дію Шенген угоди

Австрія та Словенія закрила кордон для італійців та подорожуючих з Італії.

Угорський уряд зупинив дію Шенген на кордоні з Австрією та Словенією, і посилив контроль на кордоні з Хорватією. З 11 березня введено надзвичайний стан. Автобусне за залізничне сполучення до Австрії та Словенії припинене.

У Чехії введений надзвичайний стан visit whole sale bud, що означає встановлення додаткового контролю на кордонах з Німеччиною та Австрією.

Станом на 13 березня визначена зона ризику (країни, у яких рекордна кількість підтверджених хворих), куди входять такі країни:

  • Китай
  • Південна Корея
  • Іран
  • Італія
  • Іспанія
  • Австрія
  • Норвегія
  • Швеція
  • Франція

Усім подорожуючим з цих країн пересування обмежено.

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія