Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Європа закриває кордони через коронавірус

Епіцентр коронавірусу змістився з Китаю до Європи. Через це багато країн обмежили пересування як своїх громадян так і іноземців.

 

Українці можуть їхати в Польщу. Коронавірус не перешкода

Поляки першими встановили додатковий санітарний контроль на наземних кордонах з Україною та іншими країнами Шенгену. Польські прикордонники просять заповнити форму та вимірюють температуру під час перетину.

Форми для перетину кордону знайдете за посиланням ⬇⬇⬇:

Коли ознак захворювання нема, без проблем пропускають далі. Єдиний нюанс: водій транспортного засобу мусить чекати огляду усіх пасажирів, тому, якщо раптом у когось із великого автобусу виміряють підвищену температуру – чекати огляду цього одного пасажира доведеться усім.

Якщо ви плануєте подорож через Польщу, врахуйте, що перевірка може зайняти додаткову годину-дві.

Що відбувається на кордоні з Польщею

Коронавірус впливає на умови працевлаштування в Польщі

Польський уряд оголосив стан епідеміологічної загрози, це правда. Але для країни це попереджувальний засіб, щоб зупинити масове поширення хвороби.

Масові шоу та зібрання заборонені. Але на роботу та працевлаштування це не впливає. Якщо ви плануєте їхати на роботу в Польщу, вірус ніяк не впливає на ваше працевлаштування.

Єдине АЛЕ: якщо ви плануєте працювати на фабриці чи заводі, обов’язково уточніть у роботодавця чи використовує він матеріали чи будь-яку іншу продукцію з країн «зони ризику». Якщо ні, то хвилюватись вам точно нема про що.

 

Якщо ви ще не знайшли роботу, ДИВІТЬСЯ: ПЕРЕВІРЕНІ ВАКАНСІЇ В ПОЛЬЩІ 2020

 

Коронавірус призупинив дію Шенген угоди

Австрія та Словенія закрила кордон для італійців та подорожуючих з Італії.

Угорський уряд зупинив дію Шенген на кордоні з Австрією та Словенією, і посилив контроль на кордоні з Хорватією. З 11 березня введено надзвичайний стан. Автобусне за залізничне сполучення до Австрії та Словенії припинене.

У Чехії введений надзвичайний стан visit whole sale bud, що означає встановлення додаткового контролю на кордонах з Німеччиною та Австрією.

Станом на 13 березня визначена зона ризику (країни, у яких рекордна кількість підтверджених хворих), куди входять такі країни:

  • Китай
  • Південна Корея
  • Іран
  • Італія
  • Іспанія
  • Австрія
  • Норвегія
  • Швеція
  • Франція

Усім подорожуючим з цих країн пересування обмежено.

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі
30 Січня 2023р.

​​Важливо: нові правила в’їзду до Польщі для українців з PESEL UKR

​​Якщо ви оформили PESEL зі статусом UKR, й виїхали до України на термін менш ніж 30 діб, під час проходження кордону ви маєте зробити дві важливі дії.   Перша – повідомити прикордонника, що ви повертаєтесь до Польщі, оскільки маєте намір скористатися правом на тимчасовий захист.   Друге – показати застосунок – diia.pl, в якому міститься […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія