Державна прикордонна служба України у пунктах пропуску ефективно застосовує SafeBorder – цифровий фільтр для перевірки COVID-сертифікатів.
За допомогою цього програмного забезпечення прикордонники здійснюють електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат тестування або одужання від хвороби. Сканування QR-коду займає всього декілька секунд, що значно пришвидшує проходження контролю та допомагає ефективно виявляти недійсні документи і як результат викривати підробки.
Від початку застосування SafeBorder прикордонники вже перевірили більше 450 тисяч цифрових COVID-сертифікатів під час оформлення громадян на в’їзд в Україну та виявили серед них понад 1100 недійсних. Частина з недійсних документів мали ознаки підробок. Лише минулої доби прикордонники направили 13 повідомлень до підрозділів поліції по факту виявлення ознак кримінальних правопорушень за підроблення таких документів, filme de sexo antigo а протягом останнього тижня співробітники Держприкордонслужби виявили майже 80 підробок.
Найбільше підробок при перетині кордону в аеропортах.
Найбільше підробки громадяни використовують при перетинанні кордону в пунктах пропуску на західній ділянці кордону та в аеропортах. При цьому зазначимо, що за підробку та використання фальшивих ковід-сертифікатів передбачена кримінальна відповідальність.
Відповідно до даних, які містяться в Єдиному державному реєстрі судових рішень, за останні місяці судами винесено десятки вироків за виготовлення та використання підроблених сертифікатів про вакцинацію від Covid-19 при перетинанні державного кордону України.
Наприклад, уродженки Рівненської області замовили підроблені сертифікати через один з месенджерів, знайшовши оголошення в загальнодоступній мережі Інтернет і віддавши по 50 євро. Вони отримали покарання у виді штрафу в розмірі 1700 гривень.
Низка інших громадян, які отримали такий же штраф, повідомляли, що віддавали за фальшиві свідоцтва про вакцинацію від 800 грн до 60 євро. А деякі українці, вирішуючи зекономити на послугах «ділків», виготовляли фальшиві свідоцтва самостійно.
Тож, Державна прикордонна служба України радить громадянам не намагатися використовувати підроблені документи, бо за це доведеться відповідати згідно з чинним законодавством.
До того ж відмітимо, що за повідомленням поліції 94 % ресурсів, які пропонують продаж ПЛР-тестів та підроблених COVID-сертифікатів, є фейковими, або це робота шахраїв. Аби викривати спроби виготовлення та використання підробок відбувається тісна взаємодія між Нацполіцією, Мінцифрою, МОЗ та Держприкордонслужбою. І на сьогодні правоохоронці вже зареєстрували понад 480 кримінальних проваджень, а також загалом встановили 1750 громадян, які скористалися незаконними послугами.
У нас є актуальні вакансії в Англії, Чехії, Німеччині та Польщі для жінок, чоловіків та сімейних пар. Офіційне працевлаштування на фабриках, складах, автомобільних заводах, фермах та теплицях.
Наші партнери: FIAT, AMAZON, TOYOTA, COCA-COLA, DANON. Нам потрібні пакувальник, сортувальник, оператор, різноробочий, спеціалісти зі знанням мови на будівництва по європі та в Канаду.
Гарантуємо офіційне працевлаштування! Джерело: Державна прикордонна служба України
Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:
- Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020
- Наш Viber канал – Viber Truework.info
- Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo
Тисніть: ЦІКАВИТЬ! Протягом дня вам зателефонує наш менеджер.