Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Як оформити довіреність українцям, які за кордоном

робота для українців

Українці, які перебувають за кордоном, мають можливість оформити довіреність на близьких людей для здійснення правових дій в Україні. Це дає їм змогу делегувати повноваження, наприклад, щодо розпорядження майном від імені власника.

Але як саме можна оформити таку довіреність, перебуваючи за кордоном? Давайте розглянемо це детальніше.

 

Оформлення довіреності у консульстві

 

Одним з варіантів отримання довіреності є звернення до консульства України або місцевого нотаріуса. Щоб подати документи в консульство, необхідно спочатку записатися на прийом. Варто зазначити, що терміни очікування можуть бути тривалими, але це варте зусиль, оскільки довіреність, видана консульською установою, не потребує додаткових засвідчень в Україні.

Перед візитом до консульства важливо скласти текст довіреності та визначити повноваження, які планується делегувати довіреним особам. Текст довіреності можуть знадобитися в електронному форматі.

 

Отримання довіреності від нотаріуса

 

Іншим варіантом є звернення до місцевого нотаріуса. Іноземний нотаріус може посвідчити підпис під текстом довіреності, але не зміст документа, оскільки він написаний українською мовою. Для правової дії такого документа в Україні потрібно отримати апостиль, що підтвердить правомірність дії іноземного нотаріуса. Важливо зазначити, що текст довіреності не потребує змін.

Також можна написати текст довіреності іноземною мовою, зробити його посвідчення у місцевого нотаріуса, а переклад тексту – в Україні, з підписом власника.

Однією з проблем, з якими зіштовхуються переселенці, є відновлення документів на нерухомість. Якщо ви втратили або пошкодили такі документи, є способи відновлення. Зверніться до професіоналів, які надають послуги з відновлення документів на нерухомість, і вони допоможуть вам відновити необхідні документи.

Отже, оформлення довіреності для здійснення правових дій в Україні під час перебування за кордоном є можливим. Ви можете звернутися до консульства України або місцевого нотаріуса для отримання довіреності. Важливо дотримуватися вимог щодо складання тексту довіреності та отримання необхідних підтверджень, щоб забезпечити її правову дію в Україні.

 

Більше новин про життя за кордоном у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

Актуальні вакансії від роботодавців з Канади, Польщі, Британії, Чехії в цьому розділі.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія