Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Візит до дантиста в Великобританії: головні нюанси

робота для українців

Ще одне важливе питання для українців, які зараз в Британії: де і як вилікувати зуби за прийнятною ціною.

В Британії ціни на медичні послуги в декілька разів перевищують українські. Але, якщо знати декілька важливих нюансів, можна оптимізувати витрати на дантиста.

 

Лікування у клініках NHS

 

Ці літери постійно  зустрічаються в статтях на медичну тему.

NHS (National Health Service) – національна служба охорони здоров’я. Якщо клініка співпрацює з цією організацією, то витрати на лікування зубів буде за меншою ціною, оскільки частину витрат бере на себе NHS.

Це може бути від 20 до 50% від загальної суми лікування в залежності від типу проблеми, яку допоміг усунути дантист.

 

Хто працює із NHS

 

З ними працюють як державні клініки, так й приватні.

Й перед візитом до дантиста бажано уточнити цю інформацію та дізнатися, на яку фінансову підтримку від NHS варто розраховувати саме у вашому випадку.

Єдиний момент – термін очікування. Щоб потрапити на прийом до дантиста потрібно чекати 1-3 місяці.

Потрапити раніше до спеціаліста не вийде, оскільки перед вами – черга людей, які також планують порадитися із дантистом чи розпочати лікування зубів.

 

Система страхування

 

В Британії оформлювати страхування, щоб відвідати лікаря – розповсюджена практика. Тому є багато пропозицій з різними умовами.

Є програми, за якими ви сплачуєте 5 чи 10 фунтів стерлінгів щомісяця, а після візиту до лікаря, з вашого рахунку списується певна сума грошей.

Є програми, за якими ви сплачуєте певний процент за лікування, а все інше – компанія, яка надає вам страхування.

 

Що варто знати про страхування?

 

Як зазначили вище, є різні програми страхування. Й потрібно дуже уважно читати кожний пункт, щоб точно знати, яку фінансову підтримку ви отримаєте.

Деякі види страхування включають лише базові послуги дантиста – огляд, чистку зубів, встановлення чи заміну пломб. У випадку більш серйозних проблем оплачувати послуги дантиста доведеться самостійно.

Як вам такий підхід до лікування зубів у Британії? Чи вважаєте його кращим за український?

Щоб вчасно отримувати корисну інформацію про життя та роботу за кордоном, підписуйтесь на наш VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія