
Декілька тисяч українських біженців, які перебувають у США за гуманітарною програмою через війну, отримали шокуючі листи з вимогою залишити країну протягом 7 днів.
У повідомленні йшлося про анулювання їхнього статусу та загрозу депортації:
«DHS скасовує ваш гуманітарний дозвіл. Якщо ви не поїдете — вас знайдуть і депортують».
😨 Одна з українок зізналася, що після прочитаного «не могла дихати й плакала без зупину», хоча в неї був офіційно продовжений статус до 2025 року.
🛑 Але згодом уряд США пояснив:
⚠️ Це була помилка!
📌 Програму тимчасового перебування для українців не скасовано.
Скільки людей отримали такі листи — поки невідомо.
Але інцидент викликав хвилю тривоги серед української спільноти в США.
Підписуйтесь на нас в Telegram, YouTube, Instagram, Facebook, щоб отримувати актуальні новини про життя з-за кордону!

