Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Українців чекають на роботу в Європі влітку 2020

Польські, німецькі та британські підприємства потерпають від нестачі робочої сили. Чимало приватних будівельних та сільськогосподарських компаній продовжують працювати навіть в умовах карантину. І зараз вони стикнулись з величезною проблемою, яку потрібно вирішувати уже найближчим часом.

Повернення українців – проблема №1 для ЄС

Робота збір ягід 2020
Photo by Anaya Katlego on Unsplash

У 2019 році Польща видала більше півтора мільйона короткострокових віз та дозволів на працевлаштування. Це у рази більше, ніж для решти країн з-за меж ЄС.

“Ці робітники допомогли покрити величезну нестачу робочої сили на польських фабриках, будівництвах, фермах, в готелях, ресторанах та супермаркетах”, – пише FT.

Станом на квітень 2020 року більше 100 тисяч наших співвітчизників повернулись додому. Причини були різні: хтось втратив роботу, інші житло, а деякі побоялись залишатись на період карантину закордоном.

«Відсутність українців у Польщі, загрожує функціонуванню усього сільського господарства» – повідомляє Польська фермерська спілка.

Будівельні компанії Німеччини, Польщі та Чехії напряму залежать від українських працівників. В деяких компаніях понад 70% робітників – з України.

 

Страждають не тільки робітники, які стали безробітними

Нестача робітників – проблема з якою стикнулись Франція, Британія, Нідерланди, Канада, Фінляндія та багато інших. Наймані працівники приїздили переважно з України, Румунії, Болгарії та Білорусі. Через обмеження на кордонах всі вони змушені залишитись вдома.

Наймані іноземні робітники працювали в готелях, супермаркетах, ресторанах, на фермах, будівництві на зборі урожаю і так далі…

На роботу в ЄС у 2020
Photo by Markus Winkler on Unsplash

Фермери готові оплачувати чартерні рейси

У Німеччині стикнулись з нестачею працівників для збирання спаржі. У Франції починається сезон збору полуниць. У сезон збору урожаю вся Європа потребує близько мільйона найманих працівників, третина з яких дотепер приїздила зі Східної Європи.

Британські фермери закликають уряд організувати чартерні рейси. Самі ж європейці навряд чи погодяться працювати за ту зарплату, яку в умовах кризи готові їм платити.

Важко передбачити дію будь-якого іноземного уряду. Та якщо тиск з боку приватних підприємств не зменшиться, ЄС змушений буде відкрити кордони для тимчасових працівників.

 

Бережіть себе і усіх навколо💗. Залишайтесь вдома.

Спільними зусиллями ми швидше повернемось до звичного життя.

 

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі
30 Січня 2023р.

​​Важливо: нові правила в’їзду до Польщі для українців з PESEL UKR

​​Якщо ви оформили PESEL зі статусом UKR, й виїхали до України на термін менш ніж 30 діб, під час проходження кордону ви маєте зробити дві важливі дії.   Перша – повідомити прикордонника, що ви повертаєтесь до Польщі, оскільки маєте намір скористатися правом на тимчасовий захист.   Друге – показати застосунок – diia.pl, в якому міститься […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія