Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Скільки грошей отримують українці в Польщі?

работа в польше для украинцев

Зараз у Польщі перебуває понад 5 млн українців, які вже успішно адаптувалися до місцевого життя.

Й найцікавіше питання для багатьох: скільки грошей заробляють українці, які зараз перебувають у Польщі?

 

Мінімальна зарплатня у Польщі

 

В Польщі розмір зарплатні переглядається постійно із врахуванням інфляції (минулого року вона склала майже 18%), цін на оренду житла та побутові речі.

В першій половині 2023 року після сплати всіх податків працівники мають отримати2709 злотих (нетто). З 1 липня 2023 року розмір мінімальної зарплатні збільшиться до 2784 злотих (нетто).

Це означає, що роботодавець не має права платити меншу суму грошей працівнику, інакше в нього будуть великі проблеми із профільними установами.

 

Що можна дозволити собі на мінімальну зарплатню

 

Якщо перевести суму мінімальної зарплатні у Польщі в гривні, то отримаємо непогану суму грошей: 2709 злотих = 23 5632 грн, або 639 доларів.

В Україні на ці кошти можна орендувати квартиру, купувати їжу та одяг (по мінімуму). В Польщі – лише орендувати житло та забезпечити себе їжею на місяць.

Ціни на оренду житла в Польщі вищі ніж в Україні. Оренда кавалерки (квартири-студії) – від 1500 злотих, однокімнатної – від 2000 злотих. Це суми без врахування додаткових сплат – за комунальні платежі та обслуговування будинку. Як правило, ці витрати на рівні 200-500 злотих.

На придбання їжі на 1 особу може «уходити» – 1000-2000 злотих в залежності від продуктів, які ви звикли купувати, та частоти продуктового шопінгу.

 

Можливість заробити більше

 

Чи можна збільшити розмір своїх статків?

Так, в Польщі це можливо за декількох умов:

  • ви вивчили польську мову та знайшли роботу у сфері обслуговування – адміністратором в кафе, ресторані чи салоні краси, чи офіціантом у популярній кав’ярні;
  • ви працюєте більше на заводі чи фабриці – у вихідні та святкові дні, й таким чином збільшуєте рівень своєї зарплатні;
  • ви поєднуєте роботу над двома чи трьома проєктами, якщо працюєте віддалено.

Збільшення зарплатні в Польщі залежить лише від вашого стану здоров’я, бажання працювати та наявності вільного часу.

Пошуки роботи в Польщі

 

Знайти вакансії від перевірених роботодавців з Польщі можна на нашому сайті. Ми підібрали вакансії з різними вимогами щодо кваліфікації та рівня знань польської мови.

Переходьте в цей розділ, та шукайте роботу, яка підходить саме вам. Детальніше, як відбирати вакансії на нашому сайті, розповіли в цій статті.

Будемо раді, якщо приєднаєтесь до нас у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія