Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Що не можна провозити через державний кордон

робота за кордоном

Перелік речей, які заборонено перевозити через державний кордон України, є достатньо широким та охоплює різні категорії товарів та матеріалів. У цьому тексті ми розглянемо кожну з цих категорій та перелік конкретних речей, які заборонено перевозити.

 

М’ясні та молочні продукти

 

Однією з найбільш строгих категорій є м’ясні та молочні продукти. До цієї категорії входять ковбаси, сосиски, сало, сири, кисломолочні товари, свіже м’ясо та молоко. Ці продукти не можна перевозити через кордон ні в якій формі. Крім того, заборонено перевозити більше 20 кг риби та більше 125 грамів осетринової ікри без спеціального дозволу.

 

Алкоголь та тютюн

 

Перевезення алкоголю та тютюну теж обмежене законодавством. Українці можуть перевозити міцні алкогольні напої у кількості не більше 1 л на людину, напої міцністю менше ніж 22,3% об’єму – до 2 літрів на людину, пиво – до 16 літрів, вино (крім ігристого) – до 4 літрів. Дозволено перевезення до двох відкритих пачок сигарет та до 10 сигар. Рідини для куріння електронних сигарет можна перевозити у кількості до 10 мл на людину.

 

Ліки

 

Перевезення певних лікарських засобів теж заборонено. Зокрема, не можна перевозити препарати з наркотичними та психотропними речовинами, які не призначені для медичного застосування, сильнодійні лікарські препарати (крім випадків, коли вони перевозяться за призначенням або рецептом лікаря).

 

Зоопродукти та рослинні матеріали

 

Ввезення тварин, рослин і їх частин через кордон України може бути обмежене. Наприклад, для запобігання поширенню захворювань тварин, які можуть бути небезпечними для людей та інших тварин, Україна може обмежувати ввезення м’яса, молока, сировини для виробництва кормів та інших зоопродуктів. Також українські закони мають обмеження на ввезення рослин та насіння, щоб запобігти поширенню шкідливих рослин, які можуть стати загрозою для місцевої флори і фауни.

 

Культурні цінності

 

Україна має обмеження на ввезення та вивезення культурних цінностей, таких як антикварні предмети, картини, релігійні артефакти та інші рідкісні предмети. Ці обмеження вводяться з метою збереження культурної спадщини України та запобігання незаконного збагачення через зловживання цими предметами.

 

Зброя та додаткові пристрої

 

В Україні заборона на вивіз будь-якої  холодну та пневматичної, вогнепальної зброї та аксесуарів до неї. Також у список речей, які не можна вивозити потрапили газові балончики та вибухові речовини. Це ті речі, які становлять небезпеку для інших людей.

 

Які продукти ви планували вивезти, а вони потрапили в список речей, які потрібно залишити в Україні?

 

Щоб дізнаватися більше про різноманітні впровадження для українців, які зараз за кордоном, підписуйтесь на нас у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

 

А для всіх, хто зараз шукає роботу за кордоном, пропонуємо переглянути актуальні вакансії на нашому сайті.

 

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія