Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Робота в Канаді

У 2021 потрібно їхати в Канаду. Цього року уряд Канади приймає тисячі мігрантів з усього світу. Протягом найближчих трьох років в Канаді очікують на мільйон мігрантів. Робота в Канаді чекає на вас.

Робота для українців

Таку політику Канадський уряд розпочав не просто так. Економічні дослідження показали, що країні просто необхідні мігранти трудового віку. Цитуємо: «Молоді спеціалісти будуть допомагати будувати сильнішу Канаду».

Поки незрозуміло, яким фахівцям знайдеться робота в Канаді. Припускаємо, що історія схожа до німецької, і Канада рада прийняти фермерів, будівників, лікарів та спеціалістів у сфері ІТ.

Додатково, прем’єр-міністр Канади наголосив, що уже в 2021 країна готова пересилити 250 гуманітарних біженців. Під категорію гуманітарні біженці потрапляють юристи, адвокати, журналісти, волонтери та соціальні працівники, чиїм свободам щось загрожує в рідній країні. 

В Канаді чекають на вас 

Для українців це чудова новина, адже в Канаді одна з найбільших українських діаспор у світі. Мігранти з України почуваються комфортно навіть на іншому кінці світу.

Канада входить в ТОП 10 найкомфортніших для проживання країн світу. Зарплати – високі. Медицина – хороша. Перспективи – безмежні.

На нашому сайті уже є декілька вакансій від канадських роботодавців. Радимо ознайомитись з ними детальніше, щоб почати свій переїзд уже сьогодні.

Останні новини

робота за кордоном
26 Травня 2023р.

Нові правила перетину кордону з дітьми

Виїзд за кордон з дітьми є однією з актуальних тем і надалі. Якщо ви бажаєте отримати детальну інформацію про правила перетину кордону та можливість виїзду дитини віком 16 років за межі країни без супроводу батьків, ми радимо продовжити читати.   Зміни в підході до виїзду дітей у 2023 році   Законодавство містить чіткі положення, які […]
Читати далі
робота за кордоном
26 Травня 2023р.

В Мадриді українці можуть оформити закордонний паспорт

Оформлення паспортних документів для українців, які знаходяться в Іспанії, тепер стало доступним у новому пункті ДП “Документ” у Мадриді. Державна міграційна служба разом з ДП “Документ” продовжують розширювати географію надання послуг. Зокрема, у Мадриді розпочав свою роботу відокремлений підрозділ, який надає допомогу українським громадянам в оформленні необхідних документів. Далі ми розкажемо про графік роботи та […]
Читати далі
робота для українців
25 Травня 2023р.

Які послуги в Польщу українці можуть отримати безкоштовно?

Згідно з останніми даними, в Польщі постійно проживає близько 2 мільйонів українців. Крім того, десятки тисяч осіб перетинають польський кордон, подорожуючи до цієї країни чи інших країн. Польща продовжує надавати підтримку громадянам України, пропонуючи безліч безкоштовних послуг, починаючи від медичної допомоги до відвідин музеїв. Розповідаємо про безкоштовні можливості, які стоять відкритими для українців у цій […]
Читати далі
робота за кордоном
25 Травня 2023р.

Німеччина: нова фінансова допомога від Job Center для українців

Німецька програма підтримки Bürgergeld відкриває нові перспективи для українців, які проживають у Німеччині. Починаючи з 1 липня 2023 року, Jobcenter пропонує біженцям ряд нових можливостей для поліпшення їх кваліфікації. Ініціатива надає широкий спектр підтримки та навчання з метою підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство.   Нова допомога для українців у […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія