Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Робота в Канаді

У 2021 потрібно їхати в Канаду. Цього року уряд Канади приймає тисячі мігрантів з усього світу. Протягом найближчих трьох років в Канаді очікують на мільйон мігрантів. Робота в Канаді чекає на вас.

Робота для українців

Таку політику Канадський уряд розпочав не просто так. Економічні дослідження показали, що країні просто необхідні мігранти трудового віку. Цитуємо: «Молоді спеціалісти будуть допомагати будувати сильнішу Канаду».

Поки незрозуміло, яким фахівцям знайдеться робота в Канаді. Припускаємо, що історія схожа до німецької, і Канада рада прийняти фермерів, будівників, лікарів та спеціалістів у сфері ІТ.

Додатково, прем’єр-міністр Канади наголосив, що уже в 2021 країна готова пересилити 250 гуманітарних біженців. Під категорію гуманітарні біженці потрапляють юристи, адвокати, журналісти, волонтери та соціальні працівники, чиїм свободам щось загрожує в рідній країні. 

В Канаді чекають на вас 

Для українців це чудова новина, адже в Канаді одна з найбільших українських діаспор у світі. Мігранти з України почуваються комфортно навіть на іншому кінці світу.

Канада входить в ТОП 10 найкомфортніших для проживання країн світу. Зарплати – високі. Медицина – хороша. Перспективи – безмежні.

На нашому сайті уже є декілька вакансій від канадських роботодавців. Радимо ознайомитись з ними детальніше, щоб почати свій переїзд уже сьогодні.

Останні новини

6 Лютого 2023р.

Скільки грошей отримують українські біженці у Британії?

Британський уряд розробив систему підтримки українців, які тікають від війни. Мова про виплату, яка надається один раз, а також про Universal Credit.   Коли й де можна отримати першу виплату   Кожен українець, який прибуває до Британії за програмою Home for Ukraine, отримує £200 від місцевого органу самоврядування – Counsil. Ця виплата робиться один раз. […]
Читати далі
2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія