Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Робота в Канаді 2020. Коронавірус нічого не змінить

16 березня 2020 року уряд Канади оголосив про рішення закрити кордони для іноземних працівників на найближчий час. 20 березня Міністр імміграції повідомив, що заборона в’їзду стосуватиметься не всіх працівників.

Працевлаштування іноземців в Канаді продовжиться

Уряд заявив, що пільги застосовуватимуться до

  • сезонних сільськогосподарських працівників;
  • працівників рибної промисловості;
  • працівників, які працюють з людьми пенсійного віку;
  • всіх інших тимчасових іноземних працівників.

Ці працівники зобов’язані пройти медичне обстеження перед поїздкою та повинні відбути карантин протягом 14 днів після прибуття до Канади.

 

Фермерам в Канаді потрібні українці

“Сьогоднішнє оголошення забезпечить як надійну реакцію на боротьбу з розповсюдженням вірусу, так і те, що наші фермери, рибалки та інші виробники мають необхідних працівників paydayloansnow, коли вони їм потрібні, для зміцнення продовольчої безпеки Канади та надання інших життєво важливих послуг” –  заявив міністр Марко Мендічіно.

Федерація сільського господарства Канади позитивно оцінила це рішення, заявивши, що такі працівники мають важливе значення для Агро продовольчої галузі. Канадські фермери потребують іноземних працівників у 2020 році, оскільки зараз дефіцит робочої сили у цій галузі.

З детальною інформацією можете ознайомитись на сайті GlobalNews.

 

В Україні отримати візу в Канаду можливо

Хоч канадський уряд і готовий приймати українських працівників, візові центри в Україні тимчасово не обслуговують клієнтів. У відповідь на це уряд Канади знову пішов на зустріч усім потенційним трудовим мігрантам та змінив максимальний термін для проходження медогляду з 30 до 90 днів. Затримки можливі в процесі здачі відбитків та вклеювання віз у паспорт.

 

Якщо ви один з тих, хто уже запланував свій переїзд до Канади, радимо не зволікати з процесом підготовки та подачі документів.

А усім бажаючим працювати в Канаді радимо ознайомитись з вакансією: Робота в Канаді на свинофермі

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

робота за кордоном
26 Травня 2023р.

Нові правила перетину кордону з дітьми

Виїзд за кордон з дітьми є однією з актуальних тем і надалі. Якщо ви бажаєте отримати детальну інформацію про правила перетину кордону та можливість виїзду дитини віком 16 років за межі країни без супроводу батьків, ми радимо продовжити читати.   Зміни в підході до виїзду дітей у 2023 році   Законодавство містить чіткі положення, які […]
Читати далі
робота за кордоном
26 Травня 2023р.

В Мадриді українці можуть оформити закордонний паспорт

Оформлення паспортних документів для українців, які знаходяться в Іспанії, тепер стало доступним у новому пункті ДП “Документ” у Мадриді. Державна міграційна служба разом з ДП “Документ” продовжують розширювати географію надання послуг. Зокрема, у Мадриді розпочав свою роботу відокремлений підрозділ, який надає допомогу українським громадянам в оформленні необхідних документів. Далі ми розкажемо про графік роботи та […]
Читати далі
робота для українців
25 Травня 2023р.

Які послуги в Польщу українці можуть отримати безкоштовно?

Згідно з останніми даними, в Польщі постійно проживає близько 2 мільйонів українців. Крім того, десятки тисяч осіб перетинають польський кордон, подорожуючи до цієї країни чи інших країн. Польща продовжує надавати підтримку громадянам України, пропонуючи безліч безкоштовних послуг, починаючи від медичної допомоги до відвідин музеїв. Розповідаємо про безкоштовні можливості, які стоять відкритими для українців у цій […]
Читати далі
робота за кордоном
25 Травня 2023р.

Німеччина: нова фінансова допомога від Job Center для українців

Німецька програма підтримки Bürgergeld відкриває нові перспективи для українців, які проживають у Німеччині. Починаючи з 1 липня 2023 року, Jobcenter пропонує біженцям ряд нових можливостей для поліпшення їх кваліфікації. Ініціатива надає широкий спектр підтримки та навчання з метою підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство.   Нова допомога для українців у […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія