Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Робота в Канаді 2020. Коронавірус нічого не змінить

16 березня 2020 року уряд Канади оголосив про рішення закрити кордони для іноземних працівників на найближчий час. 20 березня Міністр імміграції повідомив, що заборона в’їзду стосуватиметься не всіх працівників.

Працевлаштування іноземців в Канаді продовжиться

Уряд заявив, що пільги застосовуватимуться до

  • сезонних сільськогосподарських працівників;
  • працівників рибної промисловості;
  • працівників, які працюють з людьми пенсійного віку;
  • всіх інших тимчасових іноземних працівників.

Ці працівники зобов’язані пройти медичне обстеження перед поїздкою та повинні відбути карантин протягом 14 днів після прибуття до Канади.

 

Фермерам в Канаді потрібні українці

“Сьогоднішнє оголошення забезпечить як надійну реакцію на боротьбу з розповсюдженням вірусу, так і те, що наші фермери, рибалки та інші виробники мають необхідних працівників paydayloansnow, коли вони їм потрібні, для зміцнення продовольчої безпеки Канади та надання інших життєво важливих послуг” –  заявив міністр Марко Мендічіно.

Федерація сільського господарства Канади позитивно оцінила це рішення, заявивши, що такі працівники мають важливе значення для Агро продовольчої галузі. Канадські фермери потребують іноземних працівників у 2020 році, оскільки зараз дефіцит робочої сили у цій галузі.

З детальною інформацією можете ознайомитись на сайті GlobalNews.

 

В Україні отримати візу в Канаду можливо

Хоч канадський уряд і готовий приймати українських працівників, візові центри в Україні тимчасово не обслуговують клієнтів. У відповідь на це уряд Канади знову пішов на зустріч усім потенційним трудовим мігрантам та змінив максимальний термін для проходження медогляду з 30 до 90 днів. Затримки можливі в процесі здачі відбитків та вклеювання віз у паспорт.

 

Якщо ви один з тих, хто уже запланував свій переїзд до Канади, радимо не зволікати з процесом підготовки та подачі документів.

А усім бажаючим працювати в Канаді радимо ознайомитись з вакансією: Робота в Канаді на свинофермі

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

6 Лютого 2023р.

Скільки грошей отримують українські біженці у Британії?

Британський уряд розробив систему підтримки українців, які тікають від війни. Мова про виплату, яка надається один раз, а також про Universal Credit.   Коли й де можна отримати першу виплату   Кожен українець, який прибуває до Британії за програмою Home for Ukraine, отримує £200 від місцевого органу самоврядування – Counsil. Ця виплата робиться один раз. […]
Читати далі
2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія