Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Робоча віза в Польщу

Кожен, хто хоче офіційно працювати в Польщі зобов’язаний отримати довгострокову візу категорії D. Робоча віза в Польщу видається лише після того, як ви надали консульству документи, які підтверджують, що ви справді будете працювати в Польщі.

Оформленням робочої візи ви можете зайнятись самостійно, а можете довірити цю справу агентствам.

Найскладніше завдання – знайти польського роботодавця, який готовий взяти на роботу українця.

 

Віза в Польщу від роботодавця

Якщо ви шукаєте роботу самостійно, варто почати з польських сайтів з пошуку роботи. Але без знання польської мови це зробити ще складніше. Іноді для роботодавця буде достатньо співбесіди по скайпу. Проте швидше за все вам доведеться поїхати в Польщу для особистої зустрічі. В разі успіху, вам почнуть виготовляти запрошення на роботу.

Є й інший спосіб знайти роботу та отримати робочу візу в Польщу – спеціалізована компанія в Україні. Такі компанії-посередники допоможуть вам знайти роботодавця та підготувати усі необхідні документи.

Будь уважними, на ринку багато недобросовісних компаній. Ви заплатите гроші, але не отримаєте нічогісінько. Читайте: «5 ознак легальної роботи в Польщі»

 

Віза з метою праці: необхідні документи

  1. Візова анкета з вклеєною фотографією.
  2. Одна кольорова фотографія
  3. Оригінал квитанції про оплату сервісного збору
  4. Дійсний закордонний паспорт
  5. Оригінал та ксерокопію внутрішнього паспорту
  6. Оригінал і копія ідентифікаційного коду
  7. Оригінал та копію страхового медичного полісу
  8. Оригінал і копію запрошення на роботу “Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy” (для роботи 180 днів протягом наступних 365), або  “Zaświadczenie o wpisaniu wniosku do ewidencji w sprawie pracy sezonowej” (максимум 270 днів  протягом наступних 365), або ”Zezwolenia na pracę cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” (365 днів протягом наступних 365)

Детальну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Консульства Республіки Польща в Україні.

Скільки коштує робоча віза?

Національна довгострокова робоча віза в Польщу безкоштовна. Але уже декілька років подача документів в консульство відбувається через компанію VFS Global, вартість сервісного збору 14 євро. Оплачувати потрібно в Кредо Банку.

Усі документи, patagonia які вам оформляє третя сторона ви оплачуєте додатково.

Скільки чекати на візу?

Зазвичай, документи на візу розглядаються від 6 робочих днів. Іноді, час оформлення може затягнутися до 60-ти, якщо в документах є неточності.

Ви уже помітили, що подати документи нескладно. Найважче – підготувати та заповнити всі ці папери.

Якщо ви не знаєте як знайти роботодавця, оформити запрошення, заповнити документи чи страховий поліс, переходьте на сторінку: Допомога з оформленням робочої візи.

Останні новини

6 Лютого 2023р.

Скільки грошей отримують українські біженці у Британії?

Британський уряд розробив систему підтримки українців, які тікають від війни. Мова про виплату, яка надається один раз, а також про Universal Credit.   Коли й де можна отримати першу виплату   Кожен українець, який прибуває до Британії за програмою Home for Ukraine, отримує £200 від місцевого органу самоврядування – Counsil. Ця виплата робиться один раз. […]
Читати далі
2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія