Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Робоча віза в Польщу

Кожен, хто хоче офіційно працювати в Польщі зобов’язаний отримати довгострокову візу категорії D. Робоча віза в Польщу видається лише після того, як ви надали консульству документи, які підтверджують, що ви справді будете працювати в Польщі.

Оформленням робочої візи ви можете зайнятись самостійно, а можете довірити цю справу агентствам.

Найскладніше завдання – знайти польського роботодавця, який готовий взяти на роботу українця.

 

Віза в Польщу від роботодавця

Якщо ви шукаєте роботу самостійно, варто почати з польських сайтів з пошуку роботи. Але без знання польської мови це зробити ще складніше. Іноді для роботодавця буде достатньо співбесіди по скайпу. Проте швидше за все вам доведеться поїхати в Польщу для особистої зустрічі. В разі успіху, вам почнуть виготовляти запрошення на роботу.

Є й інший спосіб знайти роботу та отримати робочу візу в Польщу – спеціалізована компанія в Україні. Такі компанії-посередники допоможуть вам знайти роботодавця та підготувати усі необхідні документи.

Будь уважними, на ринку багато недобросовісних компаній. Ви заплатите гроші, але не отримаєте нічогісінько. Читайте: «5 ознак легальної роботи в Польщі»

 

Віза з метою праці: необхідні документи

  1. Візова анкета з вклеєною фотографією.
  2. Одна кольорова фотографія
  3. Оригінал квитанції про оплату сервісного збору
  4. Дійсний закордонний паспорт
  5. Оригінал та ксерокопію внутрішнього паспорту
  6. Оригінал і копія ідентифікаційного коду
  7. Оригінал та копію страхового медичного полісу
  8. Оригінал і копію запрошення на роботу “Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy” (для роботи 180 днів протягом наступних 365), або  “Zaświadczenie o wpisaniu wniosku do ewidencji w sprawie pracy sezonowej” (максимум 270 днів  протягом наступних 365), або ”Zezwolenia na pracę cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” (365 днів протягом наступних 365)

Детальну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Консульства Республіки Польща в Україні.

Скільки коштує робоча віза?

Національна довгострокова робоча віза в Польщу безкоштовна. Але уже декілька років подача документів в консульство відбувається через компанію VFS Global, вартість сервісного збору 14 євро. Оплачувати потрібно в Кредо Банку.

Усі документи, patagonia які вам оформляє третя сторона ви оплачуєте додатково.

Скільки чекати на візу?

Зазвичай, документи на візу розглядаються від 6 робочих днів. Іноді, час оформлення може затягнутися до 60-ти, якщо в документах є неточності.

Ви уже помітили, що подати документи нескладно. Найважче – підготувати та заповнити всі ці папери.

Якщо ви не знаєте як знайти роботодавця, оформити запрошення, заповнити документи чи страховий поліс, переходьте на сторінку: Допомога з оформленням робочої візи.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія