Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Проблеми з житлом для українських біженців у Великій Британії: програма Homes for Ukraine

робота для українців

Українські біженці в Великій Британії зіткнулися з проблемою втрати житла, придбаного за допомогою програми Homes for Ukraine. Багато з 302 родин, які подали заявки на отримання житла у регіоні Східний Мідленд, ризикують залишитися без даху над головою.

Про програму Home for Ukraine

Програма, започаткована минулого року британською владою, надавала можливість українським біженцям переїхати до країни за наявності спонсора – британця, який забезпечував їм місце проживання на пів року або більше.

Однак, через рік деякі спонсори не змогли продовжувати надавати житло українським родинам, що створило нагальну потребу в розшуку нових домовласників.

Місцева влада Великої Британії активно працює над розв’язанням проблеми, шукаючи швидкі рішення для цих 302 родин. Якщо знаходження нових спонсорів виявиться неможливим у короткі терміни, планується забезпечити тимчасове житло або надати підтримку українським біженцям для самостійного пошуку житла.

Переваги програми Home for Ukraine

Всі українці, які прибули до Британії за програмою Home for Ukraine, мають право перебувати у країні протягом трьох років після отримання BRP.

Також, окрім прихистку у будинках спонсорів, вони отримали додаткову допомогу:

  1. Соціальну підтримку: консультування та орієнтації з метою допомоги українським переселенцям у впорядкуванні життя в новій країні.
  2. Медичну допомогу: забезпечення доступу до медичних послуг та консультацій для українських переселенців, включаючи загальні медичні огляди, лікування та психологічну підтримку.
  3. Соціальну інтеграцію: допомогу українським переселенцям у впровадженні в нове оточення, включаючи підтримку у пошуку роботи, освіти та культурної адаптації.
  4. Юридичну допомогу: надання юридичної підтримки та консультування з питань міграції, правового статусу та захисту прав українських переселенців.
  5. Мовну підтримку: забезпечення можливості навчання англійської мови та підтримка в освоєнні комунікаційних навичок.

Всі ці заходи допомогли українцям доволі швидко адаптуватися до місцевих правил життя.

Як британці ставляться до програми Home for Ukraine

Програма Homes for Ukraine отримала позитивний відгук від громадян Великої Британії, які гостинно приймали українських переселенців з весни 2022 року. Тисячі українців знайшли притулок у спонсорів зі Східного Мідленда завдяки цій програмі.

Деякі спонсори відчули, що прийшов час повернути собі свою другу спальню. Вони більше не можуть запросити своїх онуків у гості, оскільки час, проведений з українськими біженцями, був надзвичайно приємним. Британець Роджер Анскомб, який минулого року поселив у своєму домі українську родину, поділився своїми враженнями та зазначив, що буде сумувати за ними.

Звісно в Мережі є й негативні історії, пов’язані із прийомом українських біженців. Але для обох країн – це безцінний досвід.

Що ви думаєте стосовно ситуації, яка сталася у Східному Мідленді? Ваші прогнози щодо вирішення цієї ситуації?

 

Якщо ви в Британії та опинилися в аналогічній ситуації – маєте шукати житло, радимо вам прочитати цей кейс. А якщо вам терміново потрібна робота, перегляньте вакансії від роботодавців з Британії.

 

Більше новин можна отримати у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK, а подивитися нові вакансії від іноземних роботодавців в цьому розділі.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія