
У Сеймі розглядають законопроєкт, який обмежить право українців на безкоштовну медичну допомогу.
Якщо ініціативу ухвалять, скористатися послугами зможуть лише ті, хто сплачує внески на медичне страхування.
📌 Що зміниться?
▪️ Українці, які працюють та платять страхові внески, й надалі матимуть доступ до медицини.
▪️ Безкоштовне лікування стане недоступним для тих, хто не зареєстрований у системі страхування.
📌Чому це питання постало?
Партія «Конфедерація» аргументує, що українці мають отримувати медичні послуги на тих самих умовах, що й громадяни Польщі.
✔️Закон може набрати чинності через 30 днів після ухвалення.
✔️Ініціатива викликала суперечки: одні вважають її справедливою, інші — загрозою для біженців, які не мають можливості працювати офіційно.
Підписуйтесь на нас в Telegram, YouTube, Instagram, Facebook, щоб отримувати актуальні новини про життя з-за кордону!

