Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Оформлення документів в Британії: головні нюанси, терміни

Українці, які заїхали до Британії за програмою Home for Ukraine, зіштовхнулися з однією проблемою – тривалий час оформлення будь-яких документів.

Що робити, якщо потрапили у подібну ситуацію? Й чи можна прискорити цей процес?

 

Скільки чекати на an entry visa to the UK

 

Головне питання, яке турбує людину, що знайшла спонсора та вже заповнила форму на сайті Британського уряду: скільки днів чи тижнів чекати на дозвіл на в’їзд до Британії?

В березні-квітні очікувати на an entry visa to the UK можна було від 2 робочих днів до 3 робочих тижнів.

В травні-червні термін отримання дозволу на в’їзд збільшився. Були випадки, коли на лист чекали 5-6 тижнів.

Зараз вирахувати точний термін отримання an entry visa to the UK доволі складно, оскільки всі заяви розглядає Британська Служба віз та імміграції.

Ця установа розглядає заяви не лише від українських біженців, а й від громадян інших держав, які планують прибути до Британії.  Працює 7 днів на тиждень.

 

Через який проміжок часу можна отримати BRP

 

Після прибуття до Британії потрібно оформити цілу низку документів. Один із них – BRP (Biometric Residence Permission). Цей статус надає право на працю, освіту та перебування в Британії протягом 3-х років.

Розглядом заяв на BRP також займається Британська Служба віз та імміграції.

Точних термінів отримання BRP, на жаль, немає. Причому швидкість розгляду заяви на цей статус не можна прорахувати за певними факторами – тип закордонного паспорта (з біометрією чи без), вік заявника, місце проживання тощо.

При цьому без BRP ви не можете покидати територію Британії, оскільки повернення буде дуже складним.

Є історії в Мережі, коли люди їхали покидати Британію без BRP, а під час перетину кордону у них не запитували про жодні документи. Подібні випадки виняток з правила.

  

Як оформити закордонний паспорт в Британії

 

Оформлення закордонного паспорта у Британії – окрема історія.

Щоб подати заяву на підготовку закордонного паспорта, потрібно зловити слот на сайті Українського Посольства у Британії. 

Слот – це місце в електронній черзі.

Але не все так просто: українці ловлять ці слоти й в день, й вночі, а результат іноді нульовий.

Про це українці розповідають в соцмережах. У деяких вже опускаються руки, і є чітке переконання, що зловити слот нереально.

Тому, якщо у вас є можливість перед вильотом до Британії оформити закордонний паспорт в Україні для себе чи дитини, рекомендуємо це зробити.

А ще один важливий крок перед тим, як летіти до Британії – переглянути свіжі вакансії на нашому сайті, й знайти роботу до душі.

 

Останні новини

робота для українців
23 Березня 2023р.

Правила придбання ліків в Британії: кейс для українців

Коли ми знаходимося в країні певний час, то одним з ключових запитань стає: як й де купувати ліки, щоб поліпшити стан здоров’я? В Британії діють свої правила, які потрібно врахувати всім українцям, які приїхали до цієї країни за програмою HOME FOR UKRAINE, робочою чи туристичною візами.   Ліки за рецептом   В Британії є список […]
Читати далі
робота для українців
22 Березня 2023р.

Чому українці не хочуть жити в Польщі?

З початку війни в Україні до Польщі переїхало понад 2 млн українців, для яких створено комфортні умови для адаптації. Всі українці, які перетнули кордон після 24 лютого отримали статус тимчасового захисту, а з 1 квітня вони можуть подавати заяву на карту побиту (тимчасового). Але виявилося, що більшість українців не розглядають Польщу, як країну, де б […]
Читати далі
вакансії для українців
21 Березня 2023р.

Скільки грошей можна отримати у Канаді?

Всі українці, які приїжджають до Канади за програмою CUAET, можуть отримати фінансову допомогу від уряду. Який розмір допомоги та що треба для її оформлення, читайте далі.   Фінансова допомога   Всі українські біженці старше за 18 років, можуть отримати 3000 CAD, та 1500 CAD на кожну дитину. Якщо перевести цю суму у гривні, то отримуємо […]
Читати далі
Робота в Британії
20 Березня 2023р.

Як дістатитися до Британії зараз: поради українцям

Шлях від України до Британії – це квест для українців. Раніше можна було купити квиток на прямий рейс з України, й через декілька годин прибути до Туманного Альбіону. Зараз доведеться більш ретельно планувати свій маршрут. Але є декілька корисних порад, які зроблять шлях більш комфортним. Про них – далі.   На потягу до Польщі, а […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4900-6000 €
Чоловіча
16.03.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4900-6000 €
Чоловіча
16.03.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4500-6200 €
Чол./Жін.
16.03.2023
Польща, Валбжих
1 вакансія
4500-5900 €
Чоловіча
16.03.2023
Польща, Валбжих
1 вакансія