Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Одночасне оформлення документів за кордоном: нова практика

робота за кордоном

Спільне оформлення паспортних документів стає все більш популярним серед українців. Зокрема, тепер дорослі українці мають можливість одночасно оформити свої паспортні документи та документи для дітей.

Протягом майже року в Україні діє експериментальний проєкт, що стосується одночасного оформлення та обміну паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон.

Зараз вже понад 300 тисяч українців скористалися цією послугою, що значно спрощує процес отримання паспортних документів.

Але Державна міграційна служба не зупиняється і розширює можливості проєкт. Зокрема, тепер громадяни України можуть одночасно оформити паспортні документи для себе та для своїх дітей. Про це повідомляє МВС.

 

Оформлення паспорта одночасно для себе та дитини: деталі

 

Зазначається, що оскільки спільне оформлення паспортних документів стало дуже популярною послугою серед українців.  Батьки або законні представники можуть одночасно оформити паспорти для виїзду за кордон для своїх дітей до 14 років.

Тепер, під час одного візиту до офісу, один з батьків може:

  • одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон для себе;
  • одночасно оформити ID-картку та закордонний паспорт, а також закордонний паспорт для своєї дитини до 14 років.

Для отримання цієї послуги потрібно, щоб один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особи, яка не досягла 14-річного віку або особи, яка визнана судом обмеженою дієздатністю або недієздатністю, подав заяву та необхідні документи до підрозділу Державної міграційної служби, центру обслуговування “Паспортний сервіс” в Україні чи за кордоном, або до ЦНАПу.

Ця нова можливість дозволяє батькам зручно та ефективно оформити паспорти для себе та своїх дітей, уникнувши додаткових походів та затрат на відвідування офісу двічі. Зокрема, вона особливо корисна для сімей, які планують подорожі за кордон разом зі своїми дітьми.

Вводячи цю послугу, уряд України спрямовує зусилля на поліпшення доступності та зручності процесу отримання паспортних документів, спрощуючи процедуру для громадян та впроваджуючи інноваційні рішення, що сприяють забезпеченню зручності та ефективності виконання адміністративних процедур.

Більше новин про життя за кордоном у VIBER, TELEGRAM, INSTAGRAM, FACEBOOK.

Актуальні вакансії від іноземних роботодавців публікуємо в цьому розділі.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія