Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Нова віза в Німеччину: для пошуку роботи

З березня 2020 року можна їхати в Німеччину не на роботу, а для її пошуку. Як не дивно, але Німеччина створює нові можливості для робітників з-за меж Євросоюзу. Відтепер, не обов’язково їхати працювати  туди, куди скаже тітонька з агентства.

 

Ви можете поїхати в Німеччину, і вже на місці, самостійно знайти роботу. Для усіх бажаючих у німецьких консульствах з’явиться нова категорія візи «для пошуку роботи», терміном дії до 6 місяців. Нагадуємо, шукати роботу по безвізу – нелегально. За порушення закону вас депортують і/або дадуть штраф.

 

Щоб отримати візу «для пошуку роботи» в консульстві потрібно :

  • Підтвердити знання мови. Здати мовний тест і принести результат у консульство. Якщо на вашій роботі німецька не потрібна, необхідно письмово це пояснити.
  • Показати фінансове забезпечення на цей період. Згідно з вимогами на місяць перебування потрібно мати 853 євро. Тобто на півроку потрібно мати мінімально 5118 євро. Де ці гроші візьмуться на вашому рахунку – особиста справа кожного. За ці кошти ви будете жити в Німеччині. Для шукачів роботи соціальних виплат не буде.
  • Показати медичну страховку на 6 місяців
  • Підтвердити рівень освіти

Читайте: ОБЕРЕЖНО, РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ. ЯК ОБМАНУЛИ 70% УКРАЇНЦІВ?

 

Як отримати диплом німецького зразка?

Якщо у вас є вища освіта, то підтвердити диплом вам буде просто. Болонською системою передбачений процес порівняння освітніх ступенів. Проблем у вас не виникне.

Трішки головного болю чекає на тих, хто має професійно-технічну освіту. В Німеччині – дуальна освіта. І всі, хто отримує професійно-технічну освіту, працюють та навчаються одночасно. Раніше українські дипломи не порівнювали.

Інформація про визнання дипломів про вищу освіту (база даних ANABIN)

Зараз, уряд Німеччини пообіцяв спростити цей процес. Як це буде працювати? Дізнаємось уже зовсім скоро.

 

Якщо ви не готові їхати шукати роботу, ознайомтесь з нашими вакансіями: Робота за кордоном truework.info.

 

Останні новини

6 Лютого 2023р.

Скільки грошей отримують українські біженці у Британії?

Британський уряд розробив систему підтримки українців, які тікають від війни. Мова про виплату, яка надається один раз, а також про Universal Credit.   Коли й де можна отримати першу виплату   Кожен українець, який прибуває до Британії за програмою Home for Ukraine, отримує £200 від місцевого органу самоврядування – Counsil. Ця виплата робиться один раз. […]
Читати далі
2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія