Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Нова віза в Німеччину: для пошуку роботи

З березня 2020 року можна їхати в Німеччину не на роботу, а для її пошуку. Як не дивно, але Німеччина створює нові можливості для робітників з-за меж Євросоюзу. Відтепер, не обов’язково їхати працювати  туди, куди скаже тітонька з агентства.

 

Ви можете поїхати в Німеччину, і вже на місці, самостійно знайти роботу. Для усіх бажаючих у німецьких консульствах з’явиться нова категорія візи «для пошуку роботи», терміном дії до 6 місяців. Нагадуємо, шукати роботу по безвізу – нелегально. За порушення закону вас депортують і/або дадуть штраф.

 

Щоб отримати візу «для пошуку роботи» в консульстві потрібно :

  • Підтвердити знання мови. Здати мовний тест і принести результат у консульство. Якщо на вашій роботі німецька не потрібна, необхідно письмово це пояснити.
  • Показати фінансове забезпечення на цей період. Згідно з вимогами на місяць перебування потрібно мати 853 євро. Тобто на півроку потрібно мати мінімально 5118 євро. Де ці гроші візьмуться на вашому рахунку – особиста справа кожного. За ці кошти ви будете жити в Німеччині. Для шукачів роботи соціальних виплат не буде.
  • Показати медичну страховку на 6 місяців
  • Підтвердити рівень освіти

Читайте: ОБЕРЕЖНО, РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ. ЯК ОБМАНУЛИ 70% УКРАЇНЦІВ?

 

Як отримати диплом німецького зразка?

Якщо у вас є вища освіта, то підтвердити диплом вам буде просто. Болонською системою передбачений процес порівняння освітніх ступенів. Проблем у вас не виникне.

Трішки головного болю чекає на тих, хто має професійно-технічну освіту. В Німеччині – дуальна освіта. І всі, хто отримує професійно-технічну освіту, працюють та навчаються одночасно. Раніше українські дипломи не порівнювали.

Інформація про визнання дипломів про вищу освіту (база даних ANABIN)

Зараз, уряд Німеччини пообіцяв спростити цей процес. Як це буде працювати? Дізнаємось уже зовсім скоро.

 

Якщо ви не готові їхати шукати роботу, ознайомтесь з нашими вакансіями: Робота за кордоном truework.info.

 

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія