Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Німеччина: нова фінансова допомога від Job Center для українців

робота за кордоном

Німецька програма підтримки Bürgergeld відкриває нові перспективи для українців, які проживають у Німеччині. Починаючи з 1 липня 2023 року, Jobcenter пропонує біженцям ряд нових можливостей для поліпшення їх кваліфікації.

Ініціатива надає широкий спектр підтримки та навчання з метою підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство.

 

Нова допомога для українців у Німеччині: деталі

 

Відтепер біженці з України мають можливість отримати від Jobcenter наступні пропозиції у рамках програми “Teilhabe am Arbeitsmarkt”:

  1. Можливість завершити навчання за своєю спеціальністю та отримати відповідний атестат. Це може включати навчання з нуля, тривалість якого зазвичай становить три роки, а його витрати будуть покриті.
  2. Фінансова підтримка під час освоєння необхідних базових навичок, таких як читання, математика або IT.
  3. Додаткова підтримка в розмірі 150 євро (“Weiterbildungsgeld”) для участі в курсах підвищення кваліфікації, якщо це необхідно для завершення навчання за обраною спеціальністю.
  4. Додатковий “Bürgergeld-Bonus” у розмірі 75 євро на місяць для учасників програм, що допомагають повернутися до попередньої професії на тривалий період.
  5. Інтенсивне коучингове забезпечення, яке надається центром зайнятості. Ця нова послуга дозволяє отримувати підтримку безпосередньо вдома, щоб українці могли продовжувати освоювати нові спеціальності або займатися роботою.

Важливо зазначити, що програма “Teilhabe am Arbeitsmarkt” є постійною пропозицією від Jobcenter, спрямованою на допомогу людям, яким складно знайти своє місце на ринку праці.

 

Як отримати допомогу від Job Center

 

Щоб скористатися цими пільгами, необхідно детальніше ознайомитися з умовами та вимогами. Це можна зробити, звернувшись до Jobcenter. Там ви знайдете повну інформацію про доступні програми підтримки, включаючи навчальні курси, тренінги та інші ресурси.

Варто зазначити, що якщо ви отримуєте допомогу в рамках програми “Bürgergeld”, ви також маєте право на участь у курсах підвищення кваліфікації. Проте надання цієї можливості не є автоматичним. Спочатку вам потрібно пройти особисту консультацію, щоб визначити, чи відповідаєте ви вимогам для отримання підтримки.

 

Дізнавайтесь актуальні новини у VIBER, TELEGRAM, FACEBOOK, INSTAGRAM.

А якщо шукаєте роботу за кордоном, переглядайте цей розділ нашого сайту.

 

 

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія