Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Мінімальна зарплата в Польщі виросте у 2021

Незважаючи на економічні проблеми у світі через пандемію Рада Міністрів Польщі пропонує підвищити мінімальну зарплату в 2021 році до 2800 злотих. Це означає, що погодинна ставка для всіх працівників також збільшиться.

Профсоюзи Польщі в свою чергу заявляють, що мінімальна зарплата має становити 3100 злотих. Станом на жовтень 2020 року, пропозиція була направлена до Ради Суспільного Діалогу.
 

Відомо, що вже цієї осені українці, котрі влаштовуються на легальну роботу отримують вищі заробітні плати, порівняно з 2019-м роком.

Якщо ви хочете знайти високооплачувану легальну роботу в Польщі, рекомендуємо вам уже починати оформлення документів. Менеджери компанії WorkLife поділились, що зараз підготовка пакету документів для офіційного працевлаштування займає від місяця до півтора. Це означає, що всі українські працівники уже будуть отримувати нову, підвищену зарплату.
Заробітна плата в Польщі для українців у 2021 році

Мінімальна зарплата в Польщі 2021 в 3 рази вища за українську

У 2020 році мінімальна зарплата становить 2600 злотих, 17 злотих в годину
Після підвищення ставки мінімальна зарплата становитиме – 2800 злотих. Простіше кажучи, кожен працівник в Польщі отримуватиме «чистими» 14 382 гривні кожного місяця. І це при мінімальній зарплаті. В той час як в Україні мінімальна зарплата становить – 5000 гривень find

Причини підняття зарплати в Польщі

Статистика на 2020 рік показує – в кожній п’ятій компанії в Польщі працюють українці. 19% всіх великих компаній, які знаходяться на території Польщі наймають саме українців. Очевидно, що великі підприємства потребують українських працівників.

Дефіцит місцевих кадрів в Польщі давно не новина. Після пандемії, коли багато українців покинули країну, щоб провести карантин вдома з рідними, проблема нестачі кадрів постала перед великими корпораціями як ніколи гостро.

Тому роботодавці в Польщі готові піднімати зарплати та пропонувати кращі умови праці, аби привабити більше працівників.

Українські працівники отримуватимуть більше

Ще рік назад польський уряд стверджував, що українські працівники – не так важливі для економіки та їх можуть замінити трудові мігранти з Білорусії, Казахстану чи Росії. Саме так польський уряд обґрунтовував небажання підвищувати заробітні плати українцям у 2019-2020 роках.
Не довелось чекати 2021 року, уже зараз очевидно, що для відновлення всіх потужностей польській економіці необхідні українські кадри. Зарплати продовжать рости.

Саме тому, за останніми прогнозами експертів бажаючих легально працевлаштуватись в Польщі українців стане значно більше уже наприкінці 2020 року. Відповідно, процес оформлення документів займатиме трішки більше часу brosurdagit.com.

Не відкладайте, розпочніть оформлення пакету документів для легального працевлаштування в Польщі уже сьогодні.

  • Ми гарантуємо вам офіційне працевлаштування, конкурентну заробітну плату, а також допоможемо  з необхідними документами.

    Вашим працевлаштуванням в Польщі та візовими документами буде займатись кадрове агенство WorkLife, телефонуйте – 067 90 20 618 .

    Інші вакансії на сайті – truework.info

 

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Youtube канал – TRUEWORK.INFO

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

6 Лютого 2023р.

Скільки грошей отримують українські біженці у Британії?

Британський уряд розробив систему підтримки українців, які тікають від війни. Мова про виплату, яка надається один раз, а також про Universal Credit.   Коли й де можна отримати першу виплату   Кожен українець, який прибуває до Британії за програмою Home for Ukraine, отримує £200 від місцевого органу самоврядування – Counsil. Ця виплата робиться один раз. […]
Читати далі
2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія