Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Імміграція в Канаду

Імміграція в Канаду ніколи не була простішою. Нарешті можна іммігрувати з низьким рівнем англійської без вищої освіти та в будь-кому віці. А все це через нову пілотну програму 2020-го року – Rural Immigration Pilot.

Ця програма наробила багато шуму ще в 2019 році. Та канадський уряд не оголошував нічого конкретного. Тепер же ми знаємо всі умови… 

Пілотна імміграційна програма в Канаду

Rural Immigration Pilot – це пробна програма, яка буде діяти лише 5 років. Вона унікальна, бо для участі не потрібно мати вищу освіту чи досконало знати англійську. Щоб взяти участь в програмі вам потрібно знайти роботодавця, який готовий вас взяти на роботу. І все.

Канадський уряд запустив цю програму для того, щоб розвивати не лише мегаполіси, а й невеликі міста. У 2020-му році ця програма буде діяти в одинадцяти населених пунктах:

 1. Великий Садбери
 2. Норт-Бей
 3. Тіммінс
 4. Су-Сент-Марі
 5. Тандер-Бей
 6. Брандон
 7. Альтона
 8. Мус-Джо
 9. Кларешем
 10. Вернон
 11. Кутеней

Це означає що імміграція в Канаду за цією програмою, можлива лише в ці міста. В описі програми на офіційному сайті ви можете зустріти вимогу «заручитися підтримкою від спільноти». Але не хвилюйтесь. Під словом спільнота канадський уряд має на увазі місто.

Підтримка – це підтвердження від роботодавця, що він готовий вас взяти на роботу.

У всіх цих міст є свій сайт. На цьому сайті ви знайдете фотографії та багато корисної інформації про податки, зарплати, страхування і так далі. Але найцікавіше: там можна знайти вакансії.

Ось сайти деяких міст:

Як іммігрувати в Канаду?

Просто. Для участі у цій програмі вам потрібно:

 • Закінчена шкільна освіта (обов’язковий мінімум). Звісно, вища освіта збільшить ваші шанси а отримання класної роботи. Але її відсутність вам не завадить взяти участь.
 • Англійська мова – рівень IELTS 4.0 – 5.5. Так, раніше ми казали, що знання англійської не обов’язкове, але в умовах програми написано, що «рівень англійської повинен відповідати посаді». Тобто, якщо ви претендуєте на низько кваліфіковану посаду, то й хорошої англійської від вас вимагати ніхто не буде. І навпаки, менеджерам та керівникам потрібно підтвердити знання англійської на розмовному рівні.
 • Наявність безперервного досвіду роботи 12 місяців за останні 3 роки. Наприклад, ви працювали поваром протягом останнього року. Тепер вам просто потрібно знайти вакансію повара в одному з цих міст і підтвердити свій досвід роботи.
 • Гроші для переїзду (13 тис. канадських доларів для сім’ї з 3-х людей). Важливо, що в якості підтвердження можуть бути представлені документи про володіння нерухомістю, або іншим майном. Фінансові активи теж рахуються. Крім біткоїнів.
 • Запрошення від американського роботодавця на роботу. Це запрошення має бути: в тій же сфері, що й ваш досвід роботи, постійним (сезонна робота не підходить), повна зайнятість (мінімум 30 годин в тиждень).

Офіційна інформація: Rural and Northern Immigration Pilot: who can apply?

Як буде проходити увесь процес?

Для початку, вам потрібно буде зв’язатись з міською владою міста. Вони розглянуть вас як кандидата на участь.

Важливо! Перед міською громадою ви повинні чітко пояснити, чому хочете іммігрувати саме в це місто.

Якщо ви їм піддійте, то вас повідомлять, і тепер ви можете подавати документи на постійне місце проживання.

Після, Федеральна служба Канади розгляне ваші документи. Якщо з документами проблем нема, то ви отримуєте статус «постійного жителя» (пмж).

Покрокова інструкція за посиланням тут.

А для тих хто хоче іммігрувати та працювати перевірена вакансія: РОБОТА В КАНАДІ НА ФЕРМІ SWINE TECHNICIAN MANITOBA

Останні новини

2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі
30 Січня 2023р.

​​Важливо: нові правила в’їзду до Польщі для українців з PESEL UKR

​​Якщо ви оформили PESEL зі статусом UKR, й виїхали до України на термін менш ніж 30 діб, під час проходження кордону ви маєте зробити дві важливі дії.   Перша – повідомити прикордонника, що ви повертаєтесь до Польщі, оскільки маєте намір скористатися правом на тимчасовий захист.   Друге – показати застосунок – diia.pl, в якому міститься […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія