Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Імміграція в Канаду

Імміграція в Канаду ніколи не була простішою. Нарешті можна іммігрувати з низьким рівнем англійської без вищої освіти та в будь-кому віці. А все це через нову пілотну програму 2020-го року – Rural Immigration Pilot.

Ця програма наробила багато шуму ще в 2019 році. Та канадський уряд не оголошував нічого конкретного. Тепер же ми знаємо всі умови… 

Пілотна імміграційна програма в Канаду

Rural Immigration Pilot – це пробна програма, яка буде діяти лише 5 років. Вона унікальна, бо для участі не потрібно мати вищу освіту чи досконало знати англійську. Щоб взяти участь в програмі вам потрібно знайти роботодавця, який готовий вас взяти на роботу. І все.

Канадський уряд запустив цю програму для того, щоб розвивати не лише мегаполіси, а й невеликі міста. У 2020-му році ця програма буде діяти в одинадцяти населених пунктах:

 1. Великий Садбери
 2. Норт-Бей
 3. Тіммінс
 4. Су-Сент-Марі
 5. Тандер-Бей
 6. Брандон
 7. Альтона
 8. Мус-Джо
 9. Кларешем
 10. Вернон
 11. Кутеней

Це означає що імміграція в Канаду за цією програмою, можлива лише в ці міста. В описі програми на офіційному сайті ви можете зустріти вимогу «заручитися підтримкою від спільноти». Але не хвилюйтесь. Під словом спільнота канадський уряд має на увазі місто.

Підтримка – це підтвердження від роботодавця, що він готовий вас взяти на роботу.

У всіх цих міст є свій сайт. На цьому сайті ви знайдете фотографії та багато корисної інформації про податки, зарплати, страхування і так далі. Але найцікавіше: там можна знайти вакансії.

Ось сайти деяких міст:

Як іммігрувати в Канаду?

Просто. Для участі у цій програмі вам потрібно:

 • Закінчена шкільна освіта (обов’язковий мінімум). Звісно, вища освіта збільшить ваші шанси а отримання класної роботи. Але її відсутність вам не завадить взяти участь.
 • Англійська мова – рівень IELTS 4.0 – 5.5. Так, раніше ми казали, що знання англійської не обов’язкове, але в умовах програми написано, що «рівень англійської повинен відповідати посаді». Тобто, якщо ви претендуєте на низько кваліфіковану посаду, то й хорошої англійської від вас вимагати ніхто не буде. І навпаки, менеджерам та керівникам потрібно підтвердити знання англійської на розмовному рівні.
 • Наявність безперервного досвіду роботи 12 місяців за останні 3 роки. Наприклад, ви працювали поваром протягом останнього року. Тепер вам просто потрібно знайти вакансію повара в одному з цих міст і підтвердити свій досвід роботи.
 • Гроші для переїзду (13 тис. канадських доларів для сім’ї з 3-х людей). Важливо, що в якості підтвердження можуть бути представлені документи про володіння нерухомістю, або іншим майном. Фінансові активи теж рахуються. Крім біткоїнів.
 • Запрошення від американського роботодавця на роботу. Це запрошення має бути: в тій же сфері, що й ваш досвід роботи, постійним (сезонна робота не підходить), повна зайнятість (мінімум 30 годин в тиждень).

Офіційна інформація: Rural and Northern Immigration Pilot: who can apply?

Як буде проходити увесь процес?

Для початку, вам потрібно буде зв’язатись з міською владою міста. Вони розглянуть вас як кандидата на участь.

Важливо! Перед міською громадою ви повинні чітко пояснити, чому хочете іммігрувати саме в це місто.

Якщо ви їм піддійте, то вас повідомлять, і тепер ви можете подавати документи на постійне місце проживання.

Після, Федеральна служба Канади розгляне ваші документи. Якщо з документами проблем нема, то ви отримуєте статус «постійного жителя» (пмж).

Покрокова інструкція за посиланням тут.

А для тих хто хоче іммігрувати та працювати перевірена вакансія: РОБОТА В КАНАДІ НА ФЕРМІ SWINE TECHNICIAN MANITOBA

Останні новини

робота за кордоном
26 Травня 2023р.

Нові правила перетину кордону з дітьми

Виїзд за кордон з дітьми є однією з актуальних тем і надалі. Якщо ви бажаєте отримати детальну інформацію про правила перетину кордону та можливість виїзду дитини віком 16 років за межі країни без супроводу батьків, ми радимо продовжити читати.   Зміни в підході до виїзду дітей у 2023 році   Законодавство містить чіткі положення, які […]
Читати далі
робота за кордоном
26 Травня 2023р.

В Мадриді українці можуть оформити закордонний паспорт

Оформлення паспортних документів для українців, які знаходяться в Іспанії, тепер стало доступним у новому пункті ДП “Документ” у Мадриді. Державна міграційна служба разом з ДП “Документ” продовжують розширювати географію надання послуг. Зокрема, у Мадриді розпочав свою роботу відокремлений підрозділ, який надає допомогу українським громадянам в оформленні необхідних документів. Далі ми розкажемо про графік роботи та […]
Читати далі
робота для українців
25 Травня 2023р.

Які послуги в Польщу українці можуть отримати безкоштовно?

Згідно з останніми даними, в Польщі постійно проживає близько 2 мільйонів українців. Крім того, десятки тисяч осіб перетинають польський кордон, подорожуючи до цієї країни чи інших країн. Польща продовжує надавати підтримку громадянам України, пропонуючи безліч безкоштовних послуг, починаючи від медичної допомоги до відвідин музеїв. Розповідаємо про безкоштовні можливості, які стоять відкритими для українців у цій […]
Читати далі
робота за кордоном
25 Травня 2023р.

Німеччина: нова фінансова допомога від Job Center для українців

Німецька програма підтримки Bürgergeld відкриває нові перспективи для українців, які проживають у Німеччині. Починаючи з 1 липня 2023 року, Jobcenter пропонує біженцям ряд нових можливостей для поліпшення їх кваліфікації. Ініціатива надає широкий спектр підтримки та навчання з метою підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство.   Нова допомога для українців у […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія