Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Дозвіл для в’їзду в ЄС 2021

З 2021 року Європейський Союз зобов’язує усіх туристів з України реєструвати свою подорож через систему ETIAS. Вартість реєстрації – 7 євро (безкоштовно до 18 та після 70 років). Це той самий дозвіл для в’їзду в ЄС про який всі говорять.

Як реєструвати подорож через ETIAS?

Місія України в ЄС опублікувала роз’яснення на фейсбуці. Точно відомо що:

  • дозвіл можна буде отримати онлайн, після заповнення невеликою заявки на сайті
  • вся процедура займатиме декілька хвилин
  • авторизація коштуватиме 7 євро
  • дозвіл буде діяти протягом 3 років, за умови актуального терміну дії закордонного паспорту.

Як зазначається, дозвіл на поїздку до ЄС зможе зменшити незручності для українців. Тепер при перетині кордону нікому відмову не даватимуть, ви будете знати «можна-не можна» завчасно.

Обережно, не станьте жертвою шахраїв. Обов’язково читайте: 5 ОЗНАК ЛЕГАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ.

АЛЕ! Дозвіл для в’їзду в ЄС отримають не всі

На тій же сторінці фейсбук зазначено, що видача авторизації можлива у разі відсутності застережень у правоохоронних органів Європейського Союзу. А деякі елементи заявок можливо будуть потребувати подальшого вивчення.

Загалом, така позиція цілком зрозуміла: ті у кого є проблеми з законом на території ЄС дозвіл не отримають. Щоправда цікаво, а які саме застереження будуть слугувати обґрунтуванням відмови у видачі дозволу?

Важливо! Якщо система ETIAS не дасть вам поїхати до ЄС, ви матимете право подати апеляцію на рішення системи.

Чому ЄС вводить нові правила для українців?

По-перше ця зміна стосуватиметься не лише України. Дотримуватись нових правил доведеться туристам з Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. Ввівши систему дозволів для в’їзду, ЄС підвищує безпеку кордонів.

Подібна практика не є новою. Такою системою користуються США уже близько 10 років. Ті ж поляки, яким щойно Штати дали безвіз, і котрі планують подорож в Америку, теж зобов’язані проходити реєстрацію.

Останні новини

робота за кордоном
8 Червня 2023р.

Де й як українці зможуть обміняти паспорт за кордоном?

Після тривалого періоду війни, багато українців були змушені переселитися за кордон як біженці. Одні з основних проблем, з якими вони стикаються, – це обмін та отримання паспорта. Однак для українських громадян, які перебувають за кордоном, були створені спеціальні сервіси, де вони можуть розв’язувати різноманітні питання, пов’язані з документами. Давайте розглянемо країни, де громадяни України можуть […]
Читати далі
робота за кордоном
7 Червня 2023р.

Проблеми з орендою: чому українцям важко зняти квартиру в Польщі

Дедалі частіше поляки відмовляють у здачі житла в оренду українцям, а також висловлюють занепокоєння щодо цього питання. Зараз у Польщі приблизно 200 тисяч біженців з України мають можливість самостійно орендувати житло на ринкових умовах, переважно у великих містах. Однак ця оцінка є консервативною, і насправді кількість може бути більшою. Проблема полягає в тому, що поляки […]
Читати далі
робота в ЄС
6 Червня 2023р.

Як українці платитимуть податки в ЄС, якщо вони працюють віддалено

Питання щодо скасування виплат для українців, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС і продовжують виконувати роботу в Україні дистанційно, є актуальним. Багатьох цікавить, чи можуть ці виплати бути припинені, оскільки у них є джерело доходу з України.   Куди і як платити податки українським біженцям   За поширеним стереотипом, біженець, який отримує тимчасовий захист […]
Читати далі
робота за кордоном
6 Червня 2023р.

Латвія подовжить виплат українським біженцям

  Українським біженцям, які шукають притулок у Латвії, продовжено виплати за розміщення до кінця 2023 року. Відповідні зміни в законодавство ухвалив Сейм Латвії 1 червня. Це рішення гарантує, що українці, які шукають укриття від конфлікту, не залишаться безпритульними. Хоча неурядові організації пропонували продовжити програму допомоги до березня 2024 року відповідно до Директиви ЄС про тимчасовий […]
Читати далі

Отримуйте нові вакансії

Отримуйте добірку безкоштовних вакансій прямо на телефон

Гарячі вакансії

900-1100 €
Чол./Жін.
28.05.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
3600-5000 €
Чол./Жін.
11.05.2023
Англія, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4200-4500 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Варшава
1 вакансія
3400-4000 €
Чол./Жін.
06.04.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія