Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Дозвіл для в’їзду в ЄС 2021

З 2021 року Європейський Союз зобов’язує усіх туристів з України реєструвати свою подорож через систему ETIAS. Вартість реєстрації – 7 євро (безкоштовно до 18 та після 70 років). Це той самий дозвіл для в’їзду в ЄС про який всі говорять.

Як реєструвати подорож через ETIAS?

Місія України в ЄС опублікувала роз’яснення на фейсбуці. Точно відомо що:

  • дозвіл можна буде отримати онлайн, після заповнення невеликою заявки на сайті
  • вся процедура займатиме декілька хвилин
  • авторизація коштуватиме 7 євро
  • дозвіл буде діяти протягом 3 років, за умови актуального терміну дії закордонного паспорту.

Як зазначається, дозвіл на поїздку до ЄС зможе зменшити незручності для українців. Тепер при перетині кордону нікому відмову не даватимуть, ви будете знати «можна-не можна» завчасно.

Обережно, не станьте жертвою шахраїв. Обов’язково читайте: 5 ОЗНАК ЛЕГАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ.

АЛЕ! Дозвіл для в’їзду в ЄС отримають не всі

На тій же сторінці фейсбук зазначено, що видача авторизації можлива у разі відсутності застережень у правоохоронних органів Європейського Союзу. А деякі елементи заявок можливо будуть потребувати подальшого вивчення.

Загалом, така позиція цілком зрозуміла: ті у кого є проблеми з законом на території ЄС дозвіл не отримають. Щоправда цікаво, а які саме застереження будуть слугувати обґрунтуванням відмови у видачі дозволу?

Важливо! Якщо система ETIAS не дасть вам поїхати до ЄС, ви матимете право подати апеляцію на рішення системи.

Чому ЄС вводить нові правила для українців?

По-перше ця зміна стосуватиметься не лише України. Дотримуватись нових правил доведеться туристам з Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. Ввівши систему дозволів для в’їзду, ЄС підвищує безпеку кордонів.

Подібна практика не є новою. Такою системою користуються США уже близько 10 років. Ті ж поляки, яким щойно Штати дали безвіз, і котрі планують подорож в Америку, теж зобов’язані проходити реєстрацію.

Останні новини

2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі
30 Січня 2023р.

​​Важливо: нові правила в’їзду до Польщі для українців з PESEL UKR

​​Якщо ви оформили PESEL зі статусом UKR, й виїхали до України на термін менш ніж 30 діб, під час проходження кордону ви маєте зробити дві важливі дії.   Перша – повідомити прикордонника, що ви повертаєтесь до Польщі, оскільки маєте намір скористатися правом на тимчасовий захист.   Друге – показати застосунок – diia.pl, в якому міститься […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія