Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Чому зараз так складно знайти спонсора в Британії

вакансії для українців

Програма Home for Ukraine врятувала понад 100 000 осіб. Зараз вони знаходяться у безпеці. Ще 37 500 осіб мають дійсний дозвіл на в’їзд й можуть прилетіти до Британії у будь-який момент.

Але інтерес до цієї програми не стихає. Попри певні труднощі, які виникли із першим кроком участі у програмі, а саме – пошуком спонсора.

 

Навіщо потрібен спонсор

 

За умовами програми Home for Ukraine, перший крок – це пошук спонсора – людини, яка розділить з вами своє житло на мінімальний термін – 6 місяців, максимальний – 2 роки.

Спонсорами можуть бути:

Але річ у тому, що ставлення британців до українців змінилося, причому не в кращий бік.

Ми опитали понад 100 спонсорів, які надали прихисток українським біженцям. Й нам вдалося виявити певні причини невдоволення.

 

Побіг не від війни

 

Багато питань у британців викликають дописи у соцмережах, де молода пара – дівчина та хлопець, які проживають 2-3 роки у Польщі, Чехії, Італії чи в іншій країні ЄС, активно шукають спонсора у Британії.

Ці люди вже у безпеці. Й вони намагаються потрапити у Британію, оскільки там кращі умови, а не тому, що через війну опинилися у скрутній ситуації.

До цієї категорії належать й дописи типу: «Я приїхала до Франції (Польщі, Угорщини, Іспанії) мені тут некомфортно, тепер хочу у Британію».

Британці нікого не осуджують, але все частіше чули від них фразу: відчуття, що війна для українців – це можливість оглянути всі країни, а не дістатися безпеки.

 

Хитрі схеми

 

Все більше британців хочуть прихистити людей з окупованих міст України чи з регіонів, де ведуться активні бойові дії.

Надавати прихисток людям із Західної України відмовляються. Одна з причин – не зовсім чесна поведінка українців, з якими зіштовхувалися британці.

Вони знають, що багато людей із Західної України здають квартири чи будинки в оренду по високій ціні, а самі перебувають у Британії, де живуть у спонсорів безкоштовно.

Такі випадки є. Про них знають. Й через них ставлення о українців змінилося.

 

Небажання працювати

 

Британці готові надати прихисток на певний час тим людям, які готові до налагодження життя у новій країні. Мова про людей, які готові активно вчити англійську мову, працювати та сплачувати податки.

На жаль, з такими намірами до Британії прибувають не всі українці. Деякі зацікавлені жити коштом спонсора.

 

 

Відмова від повторного прихистку біженців

 

Є родини, які вже прихищали українців. Й вони не хочуть повторювати цей досвід.

Причини – різні: від відмінностей у менталітеті до непорозумінь на побутовому рівні.

Найбільше британців обурює, що біженці сприймають їх, як прислугу чи людей, які їм все винні – забезпечувати, розважати та розв’язувати їхні проблеми.

 

Брак «вільних» спонсорів

 

Ще одна причина, чому так важко знайти спонсора – брак родин чи осіб, які мають всі умови для прихистку біженців.

Є британці, які хочуть допомогти, але вони вже прихистили у своєму будинку особу чи родину з України. Й у них банально немає вільної кімнати у квартирі чи будинку.

 

Важливі поради

 

Зараз, щоб знайти спонсора у Британії, потрібно бути дуже наполегливим – шукати спонсора у соцмережах та телеграм-каналах.

А ще потрібно налаштуватися на те, що перебування у Британії – це цікаве випробування для вас. Й потрібно вчити мову, знайти роботу, самотужки орендувати житло. Саме перебування у спонсора – це маленький бонус, який ви отримуєте на початку.

Щоб завжди діставати слушні поради, слідкуйте за нами в Viber та в Телеграмі, а також у соціальних мережах Instagram та Facebook.

 

Останні новини

робота для українців
23 Березня 2023р.

Правила придбання ліків в Британії: кейс для українців

Коли ми знаходимося в країні певний час, то одним з ключових запитань стає: як й де купувати ліки, щоб поліпшити стан здоров’я? В Британії діють свої правила, які потрібно врахувати всім українцям, які приїхали до цієї країни за програмою HOME FOR UKRAINE, робочою чи туристичною візами.   Ліки за рецептом   В Британії є список […]
Читати далі
робота для українців
22 Березня 2023р.

Чому українці не хочуть жити в Польщі?

З початку війни в Україні до Польщі переїхало понад 2 млн українців, для яких створено комфортні умови для адаптації. Всі українці, які перетнули кордон після 24 лютого отримали статус тимчасового захисту, а з 1 квітня вони можуть подавати заяву на карту побиту (тимчасового). Але виявилося, що більшість українців не розглядають Польщу, як країну, де б […]
Читати далі
вакансії для українців
21 Березня 2023р.

Скільки грошей можна отримати у Канаді?

Всі українці, які приїжджають до Канади за програмою CUAET, можуть отримати фінансову допомогу від уряду. Який розмір допомоги та що треба для її оформлення, читайте далі.   Фінансова допомога   Всі українські біженці старше за 18 років, можуть отримати 3000 CAD, та 1500 CAD на кожну дитину. Якщо перевести цю суму у гривні, то отримуємо […]
Читати далі
Робота в Британії
20 Березня 2023р.

Як дістатитися до Британії зараз: поради українцям

Шлях від України до Британії – це квест для українців. Раніше можна було купити квиток на прямий рейс з України, й через декілька годин прибути до Туманного Альбіону. Зараз доведеться більш ретельно планувати свій маршрут. Але є декілька корисних порад, які зроблять шлях більш комфортним. Про них – далі.   На потягу до Польщі, а […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4900-6000 €
Чоловіча
16.03.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4900-6000 €
Чоловіча
16.03.2023
Польща, Бельсько-Бяла
1 вакансія
4500-6200 €
Чол./Жін.
16.03.2023
Польща, Валбжих
1 вакансія
4500-5900 €
Чоловіча
16.03.2023
Польща, Валбжих
1 вакансія