
Українці в Німеччині почали отримувати листи від страхових компаній із вимогою сплати певних внесків.
❗️У цій ситуації благодійні організації радять самостійно сплатити зазначену в листі суму.
❗️Проте важливо також направити копію листа до установи, яка відповідає за підтримку українців у Німеччині, зокрема до Sozialamt (Соціальний відділ) або Jobcenter (Центр зайнятості).
У зворотному листі необхідно зазначити, що ви вже самостійно сплатили цей внесок і просите відшкодування з боку відповідної соціальної установи.
Підписуйтесь на нас в Telegram, YouTube, Instagram, Facebook, щоб отримувати актуальні новини про життя з-за кордону!

