Зайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні.
З усіх питань звертайтеся
truework.info@gmail.com
+38 (096) 68-11-911
Назад до усіх новин

Через коронавірус Чехія зупиняє видачу віз

12 березня о 14.00 в Чехії оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус. Видача віз та дозволів на перебування в країні призупинена на найближчі 30 днів.

З 13 березня на кордоні з Німеччиною та Австрією будуть вимірювати температуру та проводити медичний огляд.

 

Заборона на виїзд та в’їзд з Чехії

З 14 березня починає діяти заборона на виїзд та в’їзд із Чехії в Китай, Італію, Іран, Південну Корею, Іспанію, Німеччину, Францію, США, Швейцарію, Данію, Нідерланди, Швецію, Великобританію, Бельгію, Австрію та Грецію. Заборона поширюватиметься на всіх громадян та постійно проживаючих в Чехії.

 

Також уряд оголосив, що всі наземні (автобусні, річні и залізничні) перевезення зобов’язані скасувати міжнародні маршрути. Точної інформації про транзитні маршрути, які прямують через Чехію нема. Швидше за все, на кордонах перевірка будь-яких транспортних засобів з закордону буде жорсткішою.

Всі ці заходи проводяться для зупинення поширення коронавірусу в світі. Станом на 13.03.2020 у Чехії офіційно підтверджено 94 випадки захворювання.

 

Коронавірус не завадить вам повернутись в Україну з Чехії

Якщо ви планували поїхати на роботу закордон, радимо не будувати плани на Чехію в найближчі 30 днів. Натомість нагадуємо, що проблем з працевлаштуванням в Польщі нема.

Для усіх хто хвилюється, що при введенні карантину чи надзвичайної ситуації не зможе потрапити назад в Україну, спокійно. Ніхто не може вам заборонити повернутись в країну, громадянином якої ви є.

 

Не піддавайтесь паніці. Ознайомтесь з переліком вакансій в Польщі на 2020 рік уже зараз.

 

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Останні новини

2 Лютого 2023р.

Міфи про роботу у Британії

Один із критеріїв, за яким українці обирали спонсора в межах програми Home for Ukraine – місто, де він живе. Оскільки саме у великих містах шанс знайти роботу будь-якого формату, після того, як отримати BRP, – вищий.   Але, чи все так просто у Британії? Й чи дійсно саме у великих містах роботу можна знайти на […]
Читати далі
1 Лютого 2023р.

Карта побиту для українців, які заїхали після 24 лютого 2022 року

Для українців, які заїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, є гарні новини – у спеціальний законопроєкт – Ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, внесені зміни, які стосуються подання заяви на карту побиту.   Про них – далі.   Що таке «карта побиту» й чому її […]
Читати далі
31 Січня 2023р.

Як отримати вищу освіту у Британії учасникам програми Home for Ukraine

Навчання у британських навчальних закладах – заповітна мрія для багатьох українців. Тривалий час ця «опція» була доступною для громадян України, які мали великі статки. Але тепер подати заяву на навчання у вишах Британії може кожен українець, який заїхав до країни за програмою Home for Ukraine. Але, як завжди, є певні нюанси, які потрібно врахувати.   […]
Читати далі
30 Січня 2023р.

​​Важливо: нові правила в’їзду до Польщі для українців з PESEL UKR

​​Якщо ви оформили PESEL зі статусом UKR, й виїхали до України на термін менш ніж 30 діб, під час проходження кордону ви маєте зробити дві важливі дії.   Перша – повідомити прикордонника, що ви повертаєтесь до Польщі, оскільки маєте намір скористатися правом на тимчасовий захист.   Друге – показати застосунок – diia.pl, в якому міститься […]
Читати далі

Гарячі вакансії

4400-6800 €
Чоловіча
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3600 €
Чол./Жін.
02.02.2023
Канада, Саскачеван
1 вакансія
2000-3000 €
Чол./Жін.
31.01.2023
Англія, Лондон
1 вакансія
1500-2000 €
Чол./Жін.
17.01.2023
Англія, Ширбрук
1 вакансія