Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Як знайти роботу за кордоном через посередника?

Хочете працювати за кордоном та отримувати достойну зарплату? Впевнені, ви уже неодноразово шукали вакансії в інтернеті. І знаєте, що найчастіше пропонують роботу за кордоном посередники. Та не всім їм можна довіряти свої дані, а тим більше своє майбутнє…

Запам’ятайте: будь-яку компанію, що пропонує вам роботу потрібно перевіряти. Як? Розберемось далі…

5 ознак легальної роботи за кордоном

 1. Наявність ліцензії виданої в Україні. За вашою вимогою посередник зобов’язаний надати ліцензію видану Міністерством соціальної політики. Радимо вам перевіряти актуальність ліцензії (це можна зробити за посиланням) та на які країни вона поширюється.
  На території України будь-яка допомога з працевлаштування за кордоном без ліцензії – НЕЗАКОННА.
 2.  Офіс, що розташований за тим же адресом, який вказаний у ліцензії
 3. Договір про співпрацю з компанією за кордоном – це документ, який підтверджує зв’язок посередника з роботодавцем за кордоном.
 4. Працевлаштування за робочою візою, або відповідно то трудового законодавства іноземної держави
  Якщо вам пропонують роботу по безвізу, без будь-яких дозволів зі сторони іноземної держави – швидше всього це шахраї. В Європі є програми з працевлаштування, коли українці можуть працювати за біометрикою. Але для цього все одно потрібно отримати окремий дозвіл на працю.
 5. Трудовий договір, який чітко і зрозуміло визначає ваші права та обов’язки.
 6. Інтерес до вас, ваших навичок та досвіду. Компетентні компанії обов’язково поцікавляться вашим досвідом роботи та вміннями. І уже відповідно до них будуть підбирати вам вакансію.

Перевірені вакансії за кордоном ми опублікували на сайті. Перейдіть зараз, щоб знайти кращу роботу.

Коли оплачувати вакансію?

Вакансію оплачуєте лише після підписання трудового договору. Але! Іноді посередники, окрім пошуку вакансії займаються оформленням документів (візи, страхування, переклад документів, медичні довідки і т.д.), в такому випадку компанія має право просити оплатити ці послуги раніше.

Трудовий договір для працевлаштування за кордоном

Перед оплатою вакансії посередник зобов’язаний надіслати вам трудовий договір. Договір для працевлаштування за кордоном повинен бути написаний зрозумілою для вас мовою. Зазвичай укладається у двох екземплярах різними мовами.

У трудовому договорі обов’язково вказані:

 • Умови праці
 • Розмір заробітної плати
 • Умови медичного страхування
 • Передбачені витрати

Договір має бути підписаний вами і вашим роботодавцем. Уважно перечитуйте договір, перевіряйте чи там є все те, що вам потрібно і що обговорювали з посередником.

І пам’ятайте головне: НІКОЛИ не віддавайте оригінали своїх документів.

Наші партнери: