Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Українців чекають на роботу в Європі влітку 2020

Польські, німецькі та британські підприємства потерпають від нестачі робочої сили. Чимало приватних будівельних та сільськогосподарських компаній продовжують працювати навіть в умовах карантину. І зараз вони стикнулись з величезною проблемою, яку потрібно вирішувати уже найближчим часом.

Повернення українців – проблема №1 для ЄС

Робота збір ягід 2020

Photo by Anaya Katlego on Unsplash

У 2019 році Польща видала більше півтора мільйона короткострокових віз та дозволів на працевлаштування. Це у рази більше, ніж для решти країн з-за меж ЄС.

“Ці робітники допомогли покрити величезну нестачу робочої сили на польських фабриках, будівництвах, фермах, в готелях, ресторанах та супермаркетах”, – пише FT.

Станом на квітень 2020 року більше 100 тисяч наших співвітчизників повернулись додому. Причини були різні: хтось втратив роботу, інші житло, а деякі побоялись залишатись на період карантину закордоном.

«Відсутність українців у Польщі, загрожує функціонуванню усього сільського господарства» – повідомляє Польська фермерська спілка.

Будівельні компанії Німеччини, Польщі та Чехії напряму залежать від українських працівників. В деяких компаніях понад 70% робітників – з України.

 

Страждають не тільки робітники, які стали безробітними

Нестача робітників – проблема з якою стикнулись Франція, Британія, Нідерланди, Канада, Фінляндія та багато інших. Наймані працівники приїздили переважно з України, Румунії, Болгарії та Білорусі. Через обмеження на кордонах всі вони змушені залишитись вдома.

Наймані іноземні робітники працювали в готелях, супермаркетах, ресторанах, на фермах, будівництві на зборі урожаю і так далі…

На роботу в ЄС у 2020

Photo by Markus Winkler on Unsplash

Фермери готові оплачувати чартерні рейси

У Німеччині стикнулись з нестачею працівників для збирання спаржі. У Франції починається сезон збору полуниць. У сезон збору урожаю вся Європа потребує близько мільйона найманих працівників, третина з яких дотепер приїздила зі Східної Європи.

Британські фермери закликають уряд організувати чартерні рейси. Самі ж європейці навряд чи погодяться працювати за ту зарплату, яку в умовах кризи готові їм платити.

Важко передбачити дію будь-якого іноземного уряду. Та якщо тиск з боку приватних підприємств не зменшиться, ЄС змушений буде відкрити кордони для тимчасових працівників.

 

Бережіть себе і усіх навколо💗. Залишайтесь вдома.

Спільними зусиллями ми швидше повернемось до звичного життя.

 

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Наші партнери: