Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Робота в Канаді

У 2021 потрібно їхати в Канаду. Цього року уряд Канади приймає тисячі мігрантів з усього світу. Протягом найближчих трьох років в Канаді очікують на мільйон мігрантів. Робота в Канаді чекає на вас.

Робота для українців

Таку політику Канадський уряд розпочав не просто так. Економічні дослідження показали, що країні просто необхідні мігранти трудового віку. Цитуємо: «Молоді спеціалісти будуть допомагати будувати сильнішу Канаду».

Поки незрозуміло, яким фахівцям знайдеться робота в Канаді. Припускаємо, що історія схожа до німецької, і Канада рада прийняти фермерів, будівників, лікарів та спеціалістів у сфері ІТ.

Додатково, прем’єр-міністр Канади наголосив, що уже в 2021 країна готова пересилити 250 гуманітарних біженців. Під категорію гуманітарні біженці потрапляють юристи, адвокати, журналісти, волонтери та соціальні працівники, чиїм свободам щось загрожує в рідній країні. 

В Канаді чекають на вас 

Для українців це чудова новина, адже в Канаді одна з найбільших українських діаспор у світі. Мігранти з України почуваються комфортно навіть на іншому кінці світу.

Канада входить в ТОП 10 найкомфортніших для проживання країн світу. Зарплати – високі. Медицина – хороша. Перспективи – безмежні.

На нашому сайті уже є декілька вакансій від канадських роботодавців. Радимо ознайомитись з ними детальніше, щоб почати свій переїзд уже сьогодні.

Наші партнери: