Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Робота в Канаді 2020. Коронавірус нічого не змінить

16 березня 2020 року уряд Канади оголосив про рішення закрити кордони для іноземних працівників на найближчий час. 20 березня Міністр імміграції повідомив, що заборона в’їзду стосуватиметься не всіх працівників.

Працевлаштування іноземців в Канаді продовжиться

Уряд заявив, що пільги застосовуватимуться до

  • сезонних сільськогосподарських працівників;
  • працівників рибної промисловості;
  • працівників, які працюють з людьми пенсійного віку;
  • всіх інших тимчасових іноземних працівників.

Ці працівники зобов’язані пройти медичне обстеження перед поїздкою та повинні відбути карантин протягом 14 днів після прибуття до Канади.

 

Фермерам в Канаді потрібні українці

“Сьогоднішнє оголошення забезпечить як надійну реакцію на боротьбу з розповсюдженням вірусу, так і те, що наші фермери, рибалки та інші виробники мають необхідних працівників paydayloansnow, коли вони їм потрібні, для зміцнення продовольчої безпеки Канади та надання інших життєво важливих послуг” –  заявив міністр Марко Мендічіно.

Федерація сільського господарства Канади позитивно оцінила це рішення, заявивши, що такі працівники мають важливе значення для Агро продовольчої галузі. Канадські фермери потребують іноземних працівників у 2020 році, оскільки зараз дефіцит робочої сили у цій галузі.

З детальною інформацією можете ознайомитись на сайті GlobalNews.

 

В Україні отримати візу в Канаду можливо

Хоч канадський уряд і готовий приймати українських працівників, візові центри в Україні тимчасово не обслуговують клієнтів. У відповідь на це уряд Канади знову пішов на зустріч усім потенційним трудовим мігрантам та змінив максимальний термін для проходження медогляду з 30 до 90 днів. Затримки можливі в процесі здачі відбитків та вклеювання віз у паспорт.

 

Якщо ви один з тих, хто уже запланував свій переїзд до Канади, радимо не зволікати з процесом підготовки та подачі документів.

А усім бажаючим працювати в Канаді радимо ознайомитись з вакансією: Робота в Канаді на свинофермі

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Наші партнери: