Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

В 2020 році українським лікарям стане легше працевлаштуватись в Польщі

В кінці 2019 польський уряд запропонував ряд змін, які полегшать українським лікарям знайти роботу в Польщі. Читайте як поїхати працювати в Польщу в 2020 році.

З 2020 року українські лікарі зможуть працювати в Польщі. У вересні 2019 року польський уряд підготував зміни у законодавстві про працевлаштування медиків з-за меж Європейського Союзу.

Раніше, диплом про медичну освіту потрібно було підтверджувати. Декілька профільних екзаменів плюс мовний тест займали іноді роки. За статистикою до 2019 року лише 1200 українських лікарів змогли пройти цю процедуру в Польщі.

Після ухвалення змін, українцям пропонують навчання, тривалістю до одного року та здачу мовного тесту. І все. Після цього медику видають п’ятирічний дозвіл на працю в Польщі.

Зарплата лікарів у Польщі в 2020 році.

Працю іноземних медиків оплачувати будуть так само як і польських. Зарплата лікарів у Польщі стартує від 1300 доларів в місяць. Середня зарплата медичних працівників – 2 тис see. доларів.

Чи вигідно Польщі наймати українських лікарів?

Однозначно вигідно. Щоб записатись на прийом до лікаря поляки чекають тижнями, а іноді й роками. З кожним роком черги стають все довшими. До лікарів вузькою спеціальності потрапити нереально. Для прикладу, до ендокринолога найближчий запис лише через 2 роки.

Лікарів недостатньо. В середньому у Польщі 2,2 лікаря на 1000 жителів. Це найнижчий показник по Європейському Союзу.

Середній вік спеціалісті 55 років. На початку жовтня молоді спеціалісти оголосили страйк через вигорання. Відомо, що лікарям важко працювати понад 40 годин в тиждень. А за останніми даними кожен мед. Працівник в Польщі працює близько 48 годин.

Поляки чекають українців для роботи в Польщі в 2020 році.

Більшість поляків проти такого рішення уряду. Вони вважають, що доцільніше зі сторони уряду було б підняти зарплату місцевим лікарям та збільшити мотивацію молодих спеціалістів залишатись в країні. Поки економіка Польщі не може дозволити собі цього.
Важливо, що українські лікарі у Польщі цінуються більше ніж решту іноземців. Українці легко вчать мову та готові працювати на совість.

Цікавить? Телефонуй -моб. 0966811911 

Або ж можете відвідати офіційну сторінку у Facebook

Інші вакансії за кордном – truework.info

Наші партнери: