Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Обережно, робота в Німеччині. Як обманули 70% українців?

З 1 березня 2020 року в Німеччині почне діяти новий закон, котрий дозволить українцям працювати легально. До березня заробітчани з України змушені працювати напівлегально, або нелегально.

 

Але новий закон принесе ще й нові проблеми для тих, хто планує шукати роботу. Справа в тому, що увесь текст закону стосується лише спеціалістів технічного, або ж медичного напрямків. Тобто, отримати дозвіл на працю може далеко не кожен бажаючий.

Детально зі змінами, які принесе новий закон, читайте: Робота в Німеччині 2020. Нові вакансії для українців

 

Німецьким роботодавцям це не підходить. Як і зараз, вони намагатимуться знайти прогалини в законі, щоб працевлаштувати українця без освіти та з досвідом роботи. Їм так дешевше. Та й українці не проти, бо ж в Німеччині все одно платитимуть більше ніж в Польщі.

Змінять закон, аби ж ви лише приїхали в Німеччину на роботу

Роботодавці будуть змінювати назви своїх вакансій, посадові обов’язки і ще купу усього, щоб лише іноземець отримав візу. Проблема в тому, що німецькі компанії підшукують собі працівників через посередників. І от з посередниками варто бути уважним…

 

Недобросовісні посередники не будуть розбиратись в вакансія, змінах, маніпуляціях і так далі. Посередники намагатимуться з усіх сил відправити вас хоч на якусь роботу. Так, ви отримаєте візу і поїдете на роботу в Німеччину. Але чи буде ця робота відповідати обіцяному, зрозумієте лише на місці. Ви не зможете притягнути винних до відповідальності.

 

Просимо, будьте уважні. Запитуйте у компанії подробиці. Або ж слідкуйте за німецькими вакансіями на нашому сайті. Ми перевіряємо кожну вакансію, перед публікацією.

 

Цікавить робота в Німеччині в 2020 році? 


Нагадуємо, що у розділі «Знайти роботу» опубліковані перевірені вакансії з ЄС та Канади.

Наші партнери: