Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Нова віза в Німеччину: для пошуку роботи

З березня 2020 року можна їхати в Німеччину не на роботу, а для її пошуку. Як не дивно, але Німеччина створює нові можливості для робітників з-за меж Євросоюзу. Відтепер, не обов’язково їхати працювати  туди, куди скаже тітонька з агентства.

 

Ви можете поїхати в Німеччину, і вже на місці, самостійно знайти роботу. Для усіх бажаючих у німецьких консульствах з’явиться нова категорія візи «для пошуку роботи», терміном дії до 6 місяців. Нагадуємо, шукати роботу по безвізу – нелегально. За порушення закону вас депортують і/або дадуть штраф.

 

Щоб отримати візу «для пошуку роботи» в консульстві потрібно :

  • Підтвердити знання мови. Здати мовний тест і принести результат у консульство. Якщо на вашій роботі німецька не потрібна, необхідно письмово це пояснити.
  • Показати фінансове забезпечення на цей період. Згідно з вимогами на місяць перебування потрібно мати 853 євро. Тобто на півроку потрібно мати мінімально 5118 євро. Де ці гроші візьмуться на вашому рахунку – особиста справа кожного. За ці кошти ви будете жити в Німеччині. Для шукачів роботи соціальних виплат не буде.
  • Показати медичну страховку на 6 місяців
  • Підтвердити рівень освіти

Читайте: ОБЕРЕЖНО, РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ. ЯК ОБМАНУЛИ 70% УКРАЇНЦІВ?

 

Як отримати диплом німецького зразка?

Якщо у вас є вища освіта, то підтвердити диплом вам буде просто. Болонською системою передбачений процес порівняння освітніх ступенів. Проблем у вас не виникне.

Трішки головного болю чекає на тих, хто має професійно-технічну освіту. В Німеччині – дуальна освіта. І всі, хто отримує професійно-технічну освіту, працюють та навчаються одночасно. Раніше українські дипломи не порівнювали.

Інформація про визнання дипломів про вищу освіту (база даних ANABIN)

Зараз, уряд Німеччини пообіцяв спростити цей процес. Як це буде працювати? Дізнаємось уже зовсім скоро.

 

Якщо ви не готові їхати шукати роботу, ознайомтесь з нашими вакансіями: Робота за кордоном truework.info.

 

Наші партнери: