Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Мінімальна зарплата в Польщі виросте у 2021

Незважаючи на економічні проблеми у світі через пандемію Рада Міністрів Польщі пропонує підвищити мінімальну зарплату в 2021 році до 2800 злотих. Це означає, що погодинна ставка для всіх працівників також збільшиться.

Профсоюзи Польщі в свою чергу заявляють, що мінімальна зарплата має становити 3100 злотих. Станом на жовтень 2020 року, пропозиція була направлена до Ради Суспільного Діалогу.
 

Відомо, що вже цієї осені українці, котрі влаштовуються на легальну роботу отримують вищі заробітні плати, порівняно з 2019-м роком.

Якщо ви хочете знайти високооплачувану легальну роботу в Польщі, рекомендуємо вам уже починати оформлення документів. Менеджери компанії WorkLife поділились, що зараз підготовка пакету документів для офіційного працевлаштування займає від місяця до півтора. Це означає, що всі українські працівники уже будуть отримувати нову, підвищену зарплату.
Заробітна плата в Польщі для українців у 2021 році

Мінімальна зарплата в Польщі 2021 в 3 рази вища за українську

У 2020 році мінімальна зарплата становить 2600 злотих, 17 злотих в годину
Після підвищення ставки мінімальна зарплата становитиме – 2800 злотих. Простіше кажучи, кожен працівник в Польщі отримуватиме «чистими» 14 382 гривні кожного місяця. І це при мінімальній зарплаті. В той час як в Україні мінімальна зарплата становить – 5000 гривень

Причини підняття зарплати в Польщі

Статистика на 2020 рік показує – в кожній п’ятій компанії в Польщі працюють українці. 19% всіх великих компаній, які знаходяться на території Польщі наймають саме українців. Очевидно, що великі підприємства потребують українських працівників.

Дефіцит місцевих кадрів в Польщі давно не новина. Після пандемії, коли багато українців покинули країну, щоб провести карантин вдома з рідними, проблема нестачі кадрів постала перед великими корпораціями як ніколи гостро.

Тому роботодавці в Польщі готові піднімати зарплати та пропонувати кращі умови праці, аби привабити більше працівників.

Українські працівники отримуватимуть більше

Ще рік назад польський уряд стверджував, що українські працівники – не так важливі для економіки та їх можуть замінити трудові мігранти з Білорусії, Казахстану чи Росії. Саме так польський уряд обґрунтовував небажання підвищувати заробітні плати українцям у 2019-2020 роках.
Не довелось чекати 2021 року, уже зараз очевидно, що для відновлення всіх потужностей польській економіці необхідні українські кадри. Зарплати продовжать рости.

Саме тому, за останніми прогнозами експертів бажаючих легально працевлаштуватись в Польщі українців стане значно більше уже наприкінці 2020 року. Відповідно, процес оформлення документів займатиме трішки більше часу.

Не відкладайте, розпочніть оформлення пакету документів для легального працевлаштування в Польщі уже сьогодні.

  • Ми гарантуємо вам офіційне працевлаштування, конкурентну заробітну плату, а також допоможемо  з необхідними документами.

    Вашим працевлаштуванням в Польщі та візовими документами буде займатись кадрове агенство WorkLife, телефонуйте – 067 90 20 618 .

    Інші вакансії на сайті – truework.info

 

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Youtube канал – TRUEWORK.INFO

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Наші партнери: