Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Дозвіл для в’їзду в ЄС 2021

З 2021 року Європейський Союз зобов’язує усіх туристів з України реєструвати свою подорож через систему ETIAS. Вартість реєстрації – 7 євро (безкоштовно до 18 та після 70 років). Це той самий дозвіл для в’їзду в ЄС про який всі говорять.

Як реєструвати подорож через ETIAS?

Місія України в ЄС опублікувала роз’яснення на фейсбуці. Точно відомо що:

  • дозвіл можна буде отримати онлайн, після заповнення невеликою заявки на сайті
  • вся процедура займатиме декілька хвилин
  • авторизація коштуватиме 7 євро
  • дозвіл буде діяти протягом 3 років, за умови актуального терміну дії закордонного паспорту.

Як зазначається, дозвіл на поїздку до ЄС зможе зменшити незручності для українців. Тепер при перетині кордону нікому відмову не даватимуть, ви будете знати «можна-не можна» завчасно.

Обережно, не станьте жертвою шахраїв. Обов’язково читайте: 5 ОЗНАК ЛЕГАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ.

АЛЕ! Дозвіл для в’їзду в ЄС отримають не всі

На тій же сторінці фейсбук зазначено, що видача авторизації можлива у разі відсутності застережень у правоохоронних органів Європейського Союзу. А деякі елементи заявок можливо будуть потребувати подальшого вивчення.

Загалом, така позиція цілком зрозуміла: ті у кого є проблеми з законом на території ЄС дозвіл не отримають. Щоправда цікаво, а які саме застереження будуть слугувати обґрунтуванням відмови у видачі дозволу?

Важливо! Якщо система ETIAS не дасть вам поїхати до ЄС, ви матимете право подати апеляцію на рішення системи.

Чому ЄС вводить нові правила для українців?

По-перше ця зміна стосуватиметься не лише України. Дотримуватись нових правил доведеться туристам з Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. Ввівши систему дозволів для в’їзду, ЄС підвищує безпеку кордонів.

Подібна практика не є новою. Такою системою користуються США уже близько 10 років. Ті ж поляки, яким щойно Штати дали безвіз, і котрі планують подорож в Америку, теж зобов’язані проходити реєстрацію.

Наші партнери: