Пошук роботи за кордоном

Знайдіть найкращу роботу за кордоном серед найбільшої кількості пропозицій в Україні

Через коронавірус Чехія зупиняє видачу віз

12 березня о 14.00 в Чехії оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус. Видача віз та дозволів на перебування в країні призупинена на найближчі 30 днів.

З 13 березня на кордоні з Німеччиною та Австрією будуть вимірювати температуру та проводити медичний огляд.

 

Заборона на виїзд та в’їзд з Чехії

З 14 березня починає діяти заборона на виїзд та в’їзд із Чехії в Китай, Італію, Іран, Південну Корею, Іспанію, Німеччину, Францію, США, Швейцарію, Данію, Нідерланди, Швецію, Великобританію, Бельгію, Австрію та Грецію. Заборона поширюватиметься на всіх громадян та постійно проживаючих в Чехії.

 

Також уряд оголосив, що всі наземні (автобусні, річні и залізничні) перевезення зобов’язані скасувати міжнародні маршрути. Точної інформації про транзитні маршрути, які прямують через Чехію нема. Швидше за все, на кордонах перевірка будь-яких транспортних засобів з закордону буде жорсткішою.

Всі ці заходи проводяться для зупинення поширення коронавірусу в світі. Станом на 13.03.2020 у Чехії офіційно підтверджено 94 випадки захворювання.

 

Коронавірус не завадить вам повернутись в Україну з Чехії

Якщо ви планували поїхати на роботу закордон, радимо не будувати плани на Чехію в найближчі 30 днів. Натомість нагадуємо, що проблем з працевлаштуванням в Польщі нема.

Для усіх хто хвилюється, що при введенні карантину чи надзвичайної ситуації не зможе потрапити назад в Україну, спокійно. Ніхто не може вам заборонити повернутись в країну, громадянином якої ви є.

 

Не піддавайтесь паніці. Ознайомтесь з переліком вакансій в Польщі на 2020 рік уже зараз.

 

Слідкуйте за останніми новинами та підписуйтесь:

Наш Telegram канал – t.me/trueworkinfo2020

Наш Viber канал – Viber Truework.info

Наша сторінка на Facebook – facebook.com/trueworkinfo

Наші партнери: